x-kom hosting

Problem z Bluetoothem

Boniek9
utworzono
utworzono

Zakupiłem dzisiaj Bluetootha na USB do komputera. Zainstalowałem sterowniki, i kiedy uruchomiłem program pisze: "Sprawdzenie licencji bluetooth nie powiodło się. Upewnij się, że urządzenie Bluetooth jest podłączone do zasilania i włączone, używane urządzenie jest objęte licencją tego oprogramowania i licencja nie utraciła ważności." Oczywiście urządzenie jest dobrze podłączone więc ten problem odpada ale o co chodzi z tą licencją? Chyba że jest jeszcze jakieś inne wytłumaczenie dlaczego to wyskakuje? Praktycznie nie da się nic zrobić, kiedy próbuje wyszukać komórkę pisze że "Urządzenie z interfejsem Bluetooth nie może rozpocząć wyszukiwania urządeń" ??? Z góry dzięki

tazman
komentarz
komentarz

Jakie to urządzenie nazwa i symbol, jaki masz system ?

Masz zainstalowany SP 2 ?

Boniek9
komentarz
komentarz

Ok dzięki z tym już sobie raczej poradziłem bo zainstalowałem inne oprogramowanie i działa ale pojawił się następny problem: Z komórki na kompa przesyłam bez problemów ale jest problem kiedy chcę coś przesłać w drugą stronę..... powiedzmy że biorę jakąś mp3, naciskam prawym i klikam "Wyślij do... Bluetootha" i oczywiście na mój telefon. Pisze "tworzenie łączenia z FTP" a jednocześnie na komórce wyskakuje "czy zezwalasz na połączenie usługi FTP z (nazwa komputera)" i dokładnie w tym momencie kiedy klikam na "Tak" w telefonie, na pasku w komputerze pojawia się "Nie udało się nawiązać połączenia FTP. nie można". Co tym razem jest nie tak? Bo ja nie mam doświadczenia z tym i nie wiem czy jakoś inaczej może trzeba próbować to wysłać niż przez "wyślij do.." czy może to co innego? Z gory wielkie dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.