x-kom hosting

OCZ Technology - czy się opłaca?

SkateMaster
utworzono
utworzono

Po wielu problemach z doborem płyt głównych, kart graficznych, itp. pozostał mi już tylko odpowiedni dobór pamięci RAM. Zaciekawiła mnie oferta firmy OCZ. Chodzi mi dokładniej o Reapary HPC. Podobno są bardzo dobre do OC, a właśnie o to mi chodzi. Czy inwestycja w nie będzie opłacalna, chodzi mi dokładniej o

TO

Krótka specyfika mojego przyszłego kompa:

Asus P5K Deluxe WiFi-AP

Core 2 Duo E6750 2,66GHz

GeForce 8800GTS 640MB

demarco
komentarz
komentarz

Uważam, że te pamieci są za drogie

Jeżeli na prawdę zależy Ci na dobrym OC to polecam te:

http://znak.pl/index.php?cid=305&scid=...24900Goo+Pro+C5

Na prawdę świetne pamieci robiące na 1200mhz.

Oczywiście te OCZ bedą dobre, ale aż tyle wydawać na 2gb - dla mnie bez sensu

SkateMaster
komentarz
komentarz

A stykną zwykłe OCZ bez tego certyfikatu ATi-CrossFire?

Link

visor11
komentarz
komentarz

polecam geil ultra Cl 4 tez sie dobrzepodkrecaja i sa lepsze od tych goodram pro i rowne z OCZ...wiec radze Ocz albo Geil

Gość
komentarz
komentarz

W tej cenie te będą najlepsze: A-Data :)

Co do wcześniejszej wypowiedzi: Geile są słabsze od OCZ i GoodRam PRO.

visor11
komentarz
komentarz

goodram pro i goodram to jest h....ia jak nie powiem co dziadostwo jakich mało a a data tak samo:)

Gość
komentarz
komentarz

Hahahha :rotfl: Taaaak... :lol:

SkateMaster
komentarz
komentarz

Czyli na placu boju pozostało jedynie OCZ

Gość
komentarz
komentarz

ja bym brał te A-data. Na nich producent zapewnia 1066MHz, a na reszcie taki wynik to raczej rzadkość ;)

demarco
komentarz
komentarz
polecam geil ultra Cl 4 tez sie dobrzepodkrecaja i sa lepsze od tych goodram pro

taa, na pewno...

Na nich producent zapewnia 1066MHz, a na reszcie taki wynik to raczej rzadkość ;)

zapewniam Cię, że dla tych goodramów to pryszcz

Gość
komentarz
komentarz

No może i tak, ale producent tego nie zapewnia ;) A na A-data'ch wyraźnie pisze "800MHz @ 4-4-4-12 (chyba) ; 1066 @ 5-5-5-15" :)

Kleskus
komentarz
komentarz

ja na swoich goodramach PRO 800 mhz, wyciagnalem 1111 mhz przy 5-5-5-18 timingach :D

visor11
komentarz
komentarz

demarco-----> zal pupe sciaska ? masz goodram i tej marki bronisz...dziwne ja bym nie sciemniał ale rozumiem cie tez bym sie wkurwił jakby ktos mi napisał ze masz shit(bez obrazy!! ale naprawde troche miałem z nimi do czynienia i ci powiem ze czasami nie działały a jak przełozyłem do inego slotu ram to działał wiec nie wiedziałem o co chodzi mowiłem sobie "Cuda na kiju" bez obrazy ale to jest moje zdanie:)

demarco
komentarz
komentarz

Ty wiesz o czym w ogóle mówisz ? ?

Widać, że nigdy nie widziałeś tych pamieci, że nawet nie wiesz, że to są jedne z lepszych pamieci na rynku, oczywiście w swojej cenie.

Microny D9, mowi ci to coś ?

Zapewne nie, bo wypisujesz takie brednie i oskarżasz mnie o niedorzeczne rzeczy...

Gość
komentarz
komentarz

Po pierwsze, Goodramy PRO, A-data i OCZ są wyraźnie lepsze od Geili.

Po drugie, warn x1 za przekleństwa.

sellston
komentarz
komentarz

te ocz co podałeś w jednej recenzji poleciły na 1360mhz przy 5-5-5-15 ale procek ci na tyle niepoleci :lol: musiałbyć zmniejszać mnoznik polecam ci goodram pro też ładnie latają coś ok 1100mhz i ocz platinum rev.2 też ładnie lecą

SkateMaster
komentarz
komentarz

Czyli ten certyfikat ATi-CrossFire to tylko taki bajer reklamowy i nic nie daje.

sellston
komentarz
komentarz

tak to nic niedaje bierz te tańsze ocz lub goodram pro te ocz co podałeś są zaj...ste ale niewarto dawać tyle dla 1300mhz bo procek ci niepoleci na tyle no chyba że byś go chłodził azotem albo w ostateczności wodą :P

visor11
komentarz
komentarz

wiem co pisze i wiem ze goodram to jest dziadostwo:)

Gość
komentarz
komentarz

Widać że wiesz co piszesz...

:rotfl:

sellston
komentarz
komentarz
wiem co pisze i wiem ze goodram to jest dziadostwo:)

a ja wiem że gówno wiesz o pamięciach :rotfl:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.