x-kom hosting

jaki RAM kupić w takim wypadku?

fijol
utworzono
utworzono

Witam,

Bardzo proszę o pomoc w takim temacie: mój komputer w tym momencie ma dwa sloty Ramu jak poniżej:
[ Pamięci podręczne / L2 Cache ]

Właściwości pamięci podręcznej:
Typ Zewnętrzna
Stan Włączone
Tryb pracy Write-Back
Maksymalny rozmiar pamięci 2048 KB
Rozmiar zainstalowanej pamięci 2048 KB
Obsługiwane typy SRAM Asynchronous, Burst, Pipeline Burst
Bieżący typ SRAM Burst
Oznaczenie gniazda Pamięć podręczna L2

[ Urządzenia pamięciowe / M1 ]

Właściwości urządzenia pamięciowego:
Współczynnik postaci SODIMM
Typ DDR2
Szczegóły typu Synchronous
Rozmiar 512 MB
Całkowita szerokość 32-bitowy(a)
Szerokość danych 32-bitowy(a)
Lokalizator urządzenia M1
Lokalizator banku Bank 0

[ Urządzenia pamięciowe / M2 ]

Właściwości urządzenia pamięciowego:
Współczynnik postaci SODIMM
Typ DDR2
Szczegóły typu Synchronous
Rozmiar 512 MB
Całkowita szerokość 32-bitowy(a)
Szerokość danych 32-bitowy(a)
Lokalizator urządzenia M2
Lokalizator banku Bank 1


Chciałbym wymienić te kości na 2X 1 GB RAM DDR 2 SODIMM, ale nie wiem ile Mhz mają mieć te kości(nie wiem ile moje obecne kości mają?) i mam problem, bo nie chciałbym kupić czegoś, co nie będzie działać.

Proszę o pomoc (w sprawie tych Mhz).

Będę wdzięczny:)
Pozdrawiam!

Lukas911
komentarz
komentarz

Wg mnie najlepiej wyciągni Ram który posiadasz na płycie głównej i zobacz jakie wartości tam są tam powinno być wszystko czyli napewno w twoim wypadku musi to być DDR2 a MHz tam sa napisane...

Takie jest moje zdanie

Pozdrawiam

Morango
komentarz
komentarz

[quote name='fijol' date='02 marzec 2010 - 15:08' timestamp='1267538881' post='985863']
Chciałbym wymienić te kości na 2X 1 GB RAM DDR 2 SODIMM, ale nie wiem ile Mhz mają mieć te kości(nie wiem ile moje obecne kości mają?) i mam problem, bo nie chciałbym kupić czegoś, co nie będzie działać.
[/quote]
jeżeli wymieniasz stare na nowe to nie musisz się przejmować taktowaniem starych (stare mogły być wolne a płyta być może obsłuży szybsze) , sprawdź model płyty głównej programem CPU-Z i podaj dokładny model zasilacza ..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.