x-kom hosting

Problem z właczaniem komputera

tomexor12
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z komputerem wlanczam go ..wiatraki zaczynaja dzialac itp...ale na monitorze nic sie nie dzieje ,powiina zaskoczyc zielona lampka i pokazac sie obraz lecz pali sie dalej zołta i nie ma obrazu...

Pewnego razu rozwiazalem ten problem...Glupio on brzmi ale tak naprawde jest...

Po nagrzaniu komputera (plyty glownej i elementow na niej typu: karta itp) komputer wlancza sie ,monitor zaskakuje...Rozgrzewalem Suszarka do wlosow Wiem ze to dziwnie brzmi ale naprawde po takim rozgrzaniu komputer wlancza sie bez problemowo...

Sprawdzalem temperatury nic sie nie przegrzewa a wszystko chodzi ladnie....kiedy juz jestem w windowsie...

Problem jest tylko przy wlanczaniu kompa :/ musze go nagrzac aby zaskoczyl :/

Jak mysliscie czego to moze byc wina ? jaka czesc moze potrzebowac ciepla ??

Prosze o pomoc....

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź kondensatory na płycie głównej, czy nie są wypaczone.

tomexor12
komentarz
komentarz

Kondensatory nie sa wysadzone :/

Gość
komentarz
komentarz

To przeczyść styki pamięci i karty graficznej oraz wymień pastę termoprzewodzącą na procesorze i dokładnie go zamontuj.

tomexor12
komentarz
komentarz

Akurat czesci procesora i radiatora na nim nie nagrzewam dlatego sadze ze w tym problem nie tkwi :/

Sloty byly czyszczone/wiatraki tez/zasilacz w srodku tez/ogolnie nie mam brudu w kompie :/

[ Dodano: 2007-07-29, 13:44 ]

Czyli nikt mi nie pomoże ? :/

Marek1762
komentarz
komentarz

ostatnio cos czytałem na ten temat i według kolesia cos w rejestrze było nie tak. ale to nie bedzie to w tym przypadku, bo co miałoby do tego nagrzewanie

tazman
komentarz
komentarz

Podociskaj przewody , przewody od monitora do grafiki, od zasilacza do płyty głównej, zasilacz działa ?

tomexor12
komentarz
komentarz

No chyba jakby zasilacz nie działał to by urządzenia nie działały .....i komp by się nie włączył a po 2 coś lubi ciepło jakaś cześć po po dostaniu ciepła wlancza sie normalnie ....jaka część to może być ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.