x-kom hosting

Dziwnie wykrzywione druciki pod procesor w płycie głownej

Mroku666
utworzono
utworzono

Witam...,

Mam takie pytanko, może i jest smieszne ale chce mieć pewność że kupiłem nieuszkdzony sprzęt. Kupiłem dzisiaj przez internet płytę główną Gigabyte GA-965P-S3 I965 s.775 z wejściem pod procesor Core 2 Duo, moje pytanie jest następujące, czy tam gdzie sie wkłada ten procesor w ten slot czy powinny tam być przechylone te druciki (pod dzwiwnym kątem) nie są one pionowo tak jak w starszych procesorach Intel Celeron (w samych procesorach), mam nadzieje że sprzęt nie jest uszkodzony i że te druciki powinny być pochylone w jedną stronę, martwie sie tym czy nie powinne one być czasem równo pionowo.. Bardzo prosze o info, nawet pod gg :)

zeniTh
komentarz
komentarz

niee nigdy w chipsecie s775 te "druciki" nie będą pionowo w górę ... muszą być tak dziwnie pochylone, żeby się nie powykrzywiały jak procek będzie dociśnięty ...

g_socket_775.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.