x-kom hosting

brak sygnalu

fantomi
utworzono
utworzono

Witam! zacznę chyba jak wszyscy nowi użytkownicy na tym forum. Więc jestem nowy i mam problem. Od pewnego czasu mój komputer nie podaje sygnału na monitor. najpierw obraz zaczyna delikatnie iskrzyć a po chwili pojawia się komunikat brak sygnału.Na szczęście dzieje się to żadko,dodam że w czasie grania nawet na grach bardzo wymagających nic się takiego nie zdarza, bardziej jak krążę po internecie albo po hibernacji. Po restarcie wszystko wraca do normy i nieraz przez cały dzień dalej nic się nie dzieje a nieraz problem powraca. Gdzie może tkwić błąd ?

ogar
komentarz
komentarz

problem może tkwić w kablu... miałem 2 monitory i jak sie ruszy kablem to nie ma obrazu xD

albo czasem w mojego trzeba walnąć z góry:D

kwachu1992
komentarz
komentarz

według mnie problem może być następujący:

wina monitora.

wina wtyczki od kabla od monitora

wina sterowników do karty graficznej bądź monitora.

wina zasiłki (chociaż wątpię)

sprawdz monitor u kumpla i bedziesz wiedzial czy to monitora wina

pozdro

fantomi
komentarz
komentarz

Monitor na pewno odpada i kabel także a może ATI Tray Tools coś miesza w sterach omegi?

kwachu1992
komentarz
komentarz

a jaką masz zasiłkę?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.