x-kom hosting

Router... jak to w końcu jest?

Tereska
utworzono
utworzono

Witajcie.

Nie wiedziałam gdzie ten watek umieścić więc piszę tu:) Mój ojciec ma internet na godziny w neostradzie, teraz kończy mu się pół roku bez limitu i zacznie się naliczanie co 15 minut. Mój brat zaproponował mu odkupienie od niego używanego routera (za 200zł) co dla mnie wydaje sie zupełnie niepotrzebne gdyż z tego co ja wiem router służy do rozdzielania sygnału na kilka komputerów a w domu jest tylko jeden komputer. Brat (informatyk) natomiast powiedział ojcu, że taki router stworzy mu barierę przed wirusami i będzie sam łączył i rozłanczał komputer z internetem. Dodam, że ojciec ma zainstalowanego AutoConnecta, który może chyba nie tylko łączyć komputer z internetem ale także i rozłanczać po ustawionym czasie.

Bardzo proszę o odpowiedź jak to jest z tym routerem, kto tu ma rację i czy rzeczywiście jest potrzebny w tej sytuacji? A może tu raczej chodzi o pozbycie się niepotrzebnego routera i zgarnięcie kasy? Pomóżcie, proszę, bo już sama nie wiem co myśleć, chcę aby tata miał jak najłatwiej ale nie chcę też aby brat naciągał go na coś niepotrzebnego (jak to już nieraz bywało). Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

tazman
komentarz
komentarz

Nie jest potrzebny , braty chce wydębić kasę

Tereska
komentarz
komentarz
Nie jest potrzebny , braty chce wydębić kasę

Kurcze ale jak tu logicznie wytłumaczyć to tacie? Jak możesz to proszę o w miarę czytelny opisik abym mogła mu wytłumaczyć do czego ten router służy :) Dzięki z góry :)

tazman
komentarz
komentarz

poczytaj trochę teorii :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Router

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.