x-kom hosting

Gwarancja pamięci Patriot w archa net

Uli3xr
utworzono
utworzono

Kupiłem na allegro (z sklepu arche net ) Pamięci ramu lecz w moim komputerze nie działały więc wysłałem je do serwisu (jedna pamięć działała poprawnie ale wkładając drugą system się nie uruchamiał). Po ok tygodni dzwoniła (dokładnie dzisiaj) do mnie jakaś osoba z serwisu i powiedziała że pamięcie są w pełni sprawne i zażądali 30 zł za sprawdzenie sprzętu.Kumpel powiedział że ten sklep nie mógł żądać pieniędzy za sprawdzenie sprzęty.Niestety pieniądze już przelałem.

Co mam w tej sytuacji zrobić?

Jak odzyskać swoje pieniądze?

[ Dodano: 2007-07-26, 15:40 ]

Proszę o pomoc!!!!!!!!

Przemek
komentarz
komentarz

Jak na moje to mial prawo.

Bo usterki zadnej nie bylo.

Zle zapewne ta pamiec zainstalowałeś i nie dzialala.

W takim wypadku to Ty pokrywasz koszty trasportu i sprawdzenia sprzetu.

Uli3xr
komentarz
komentarz

Były dwie pamięci jeżeli była zamontowana jedna pamięć to komputer działał przy zamontowaniu drugiej komputer nie uruchamiał się więc zdemontowałem pamięć która działała a tą drugą zostawiłem i znowu komputer się włączył się ale po kilku sekundach znowy się wyłącza.Postanowiłem włączyć program do testowania ram i po kilku minutach wykrył ponad 6000 błędów

[ Dodano: 2007-07-26, 15:51 ]

Przemek tu masz link na którym pisze że nie mogli żądać pieniędzyhttp://www.ih.katowice.pl/strona.php?co=podstrona&id5=49&id_link=5&kat=Prawa%20konsumenta&PHPSESSID=03ef4ee55f2f71dd3a95102bf3fbc4f3

//Ort

//Przemek

Przemek
komentarz
komentarz

Skoro po testowaniu pamieci bylo tyle bledow to trzeba bylo im jeszcze wyslac jakis log.

Nadto mogles sprawdzic jeszcze pamiec u znajomego.

Link nie dziala.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.