x-kom hosting

Jak podłączyć kabelki do płyty głównej?

Druggist
utworzono
utworzono

Witam. Chciałem złożyć komputer ze starych częsci i mam taki problem: Nie moge wsadzić tych kabelków od przycisku i diod obudowy do płyty głównej ze względu na nieczytelne oznaczenie na płycie, próbowałem wsadzać wtyczkę od power switch wszedzie zeby chociaz komp sie włączył ale nic z tego. :( W internecie nie znalazłem opisu tej płyty (są inne ale układ pinów się bardzo różni). Bateria na płycie jest sprawna, komp podłączony do zasilania. Zamieszczam foto tego nietypowego układu. Oznaczenie na płycie to: Winbond W83977EF-AW, Chipset VIA VT82C693A, PCI 133. Prosze o pomoc gdzie co wsadzić bo nie mam już sił a to miał być komp tylko do pracy w Wordzie i nie mam kasy na zakup innego sprzętu. Foto: http://druggist.w.interia.pl/12345.jpg

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Z tego co widze, to stara płyta, ale te oznaczenia, które podałeś nie są właściwe! To są oznaczenia chipsetów, a nie płyty.

Druggist
komentarz
komentarz

Aha przepraszam, to może w takim razie chodzi o tę nazwę: Soltek SL-65FV

Druggist
komentarz
komentarz

Dobra trochę się pomęczyłem i sie udało. Dziwne tylko, że musze dwa razy wcisnąć przycisk power żeby sie włączył, ale jest spoko. Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.