x-kom hosting

Steam - Temat Główny + FAQ

Mis776
komentarz
komentarz

[quote name='lubek' timestamp='1325851763' post='1412741']
Da radę przesłać grę z jednego konta na drugie?
[/quote]
Istnieje możliwość przesłania niektórych gier (np. The Ship)na inne konto w formie prezentu :)

AleksyDwaKleksy
komentarz
komentarz

Gra ktoś z Was w Left 4 Dead 2?

mlodyinf1992
komentarz
komentarz

Chciałbym kupić klucz do CS 1.6, odpadają opcje z allegro/ebay/Valve/wersje pudełkowe. Możecie polecić jakieś konkretne sklepy na internecie, w których pewnie kupię sam klucz? Z góry dzięki!

Aditor
komentarz
komentarz

czemu allegro odpada? ja kupiłem i jestem zadowolony mam go już ponad rok

mlodyinf1992
komentarz
komentarz

Jakoś nie jestem przekonany do kupowania na tego typu stronach, bo jeśli się dobrze orientuje to tam tylko używki chodzą? Nie mam pewności czy po chwili nie będzie na BL czy coś.. Polecasz konkretną pozycję z allegro, czy po prostu szukać?

Aditor
komentarz
komentarz

np ten http://allegro.pl/counter-strike-1-6-steam-cs-cd-key-klucz-24-7-i2576014584.html po prostu szukasz i patrzysz na ilość komentarzy itp ten link co ci podałem to jest klucz który wpisujesz na steam

  • 5 miesięcy później...
Endriuu.
komentarz
komentarz

Odświeże gdyż nie będe pisał nowego tematu bo i tak zostanie połączony bo to dot. steam.
A więc, po aktualizacji gdy chcę coś powiedzieć i naciskam Voice-Talk [ K ] to ścina mi Counter-Strike na 2-3 sekundy. Miał ktoś tak z was? Na ns i przed aktualizacją miałem wszystko dobrze.

  • 8 miesięcy później...
VortaL
komentarz
komentarz

Przyda się, ja ze Steam'a rzadko korzystam.

  • 3 miesiące później...
TMK
komentarz
komentarz

Witam, pisze bo może miał ktoś podobny problem ze steamem albo jest na tyle ogarnięty w tych kwestiach, że udzieli mi jakichś wskazówek itp

 

Więc problem wygląda tak,że po formacie komputera nie moge zalogować się na swoje konto, oczywiście z powodu nie posiadania tzw. kodu weryfikacyjnego który podobno został wysłany na maila powiązanego z moim kontem. Tylko problem w tym, że ten mail został zablokowany i już ładnych pare miesięcy jest nieaktywny... Taki paradoks troche, znam hasło znam login stary adres e-mail a nie moge dostać sie na swoje konto. Oczywiście napisałem do steam support, opisałem cały problem w języku angielskim, i niestety przeszło tydzień czekam już na odpowiedź, zaczynam się powoli niecierpliwić i zastanawiać czy w ogóle odpiszą

 

Zastanawiam się też czy wpływ na to mógł mieć fakt, że pisałem do nich z "randomowego" meila a nie ze strony steama na której niestety też nie mogłem się zalogować na swoje konto i napisać bo wymagany jest kod.  Byłbym wdzięczny za jakąś pomoc bo konto jest dla mnie na prawde cenne.

 

  • 8 miesięcy później...
pasiur123
komentarz
komentarz
Witam
Mam windows 8 i mam problem ze steam, w prawie każdej grze jest problem z grafiką. Gry się odpalają można normalnej grać ale mam błędy graficzne. Postacie przenikają lub nie widać tekstur. Za to za każdym razem Synchronizacja plików znajduje jeden nieprawidłowy plik i go zamienia. 
  • 10 miesięcy później...
Avardi
komentarz
komentarz

Witam, nie wiem czy jest to odpowiedni temat, bo innego lepszego nie znalazłem, aczkolwiek jeśli zły proszę moderatora o przesunięcie mojej odpowiedzi. Mianowicie kupiłem konto na steam cs go i nie gram w tą grę zupełnie, konto jest jeszcze unranked gdyż nie mam 3 lvl, mam dopiro 1. Do czego zmierzam?- chciałbym wymienić się oontami na steam, gdyż mam tam tylko cs go, w zamian chciałbym konto steam z jedną grą - the forest. Chętnych proszę o w miarę szybki kontakt.

  • 3 lata później...
kacper3355
komentarz
komentarz

Zimowa wyprzedaż Steam zaczyna się już za kilka dni. Szykować portfele!! :D

  • 2 miesiące później...
belfer
komentarz
komentarz

Witam

Mam problem ze Steam, chciałem zainstalować sobie Call od Duty Moderna Warfare 2, wersja kupiona w sklepie, w pudełku, z płytami. Wkładam płytę, zaczyna instalować klienta steam, po chwili (przy próbie aktualizacji) pojawia się komunikat "Steam chwilowo niedostępny, prosze spróbować później", mam już tak dwa dni. Wszystkie zaporyu wyłączone, antivirus też. Instalowałem ją kiedyś i grałem, ale to było z 10 lat temu. Co może byc nie tak?

  • 1 rok później...
gelo441
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam.

 

Chcę sprzedać konto steam oraz origin  prosiłbym Was o wycenę.

 

Gry, znajdujące się na koncie, to:

 

Medieval i Shogun 1, Medieval II, Empire TW, Shogun II, Rome II, Rome I, Attyla, Karol Wielki, Napoleon. Większość ma dodatki.

 

Age of empires II + chyba wszystkie dodatki. Heroes III HDF, Civilization VI, evil bank manager, europa universalis IV, Hearts of iron IV, NBA 2018, heroes VII, HOI III mortal combat kollection

 

ORIGIN: fifa 13 15 18 19 20

                need for speed most wandet, rivals, sims 4 bez dodatków.

 

I jak to zrobić, żeby przekazać kupującemu konto, bo są zabezpieczenia. samo podanie hasła nie wystarczy.


Większość gier ma dodatki.

 

Bardzo proszę o wycenę, za którą z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez gelo441
  • 7 miesięcy później...
OskarOski
komentarz
komentarz

Kupujecie gry przez VPN na Steamie? Lepiej kupić jako prezent i aktywować na innym koncie czy mogę kupić od razu dla siebie ?

Anawa
komentarz
komentarz

Dlaczego akurat kupować przez VPN? Chodzi o inne konto?

OskarOski
komentarz
komentarz (edytowane)
4 minutes ago, Anawa said:

Dlaczego akurat kupować przez VPN? Chodzi o inne konto?

 

Gry w Rosji są o połowe tańsze.

 

Polecam stronkę https://steamdb.info/ zobacz jakie ceny w innych krajach.

 

Zainstalowałem OkeyFreedom (program do VPN) zalogowałem się do Steama i od razu miałem ceny w Rublach. Połowa ceny wszędzie. 

Edytowane przez OskarOski
  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Mi kiedyś Mafię 2 usunęli z konta bo była kupiona w ten sposób. Zorientowałem się dopiero po jakimś czasie bo zdążyłem przejść podstawkę i chciałem DLC dokupić.

Nie wiem kiedy usunęli, nie dostałem żadnego maila. Mogłem potem normalnie kupić w sklepie. Konto mam do tej pory, a że wtedy było tam ponad 500 gier to postanowiłem więcej nie ryzykować.

OskarOski
komentarz
komentarz
1 hour ago, narmiak said:

Mi kiedyś Mafię 2 usunęli z konta bo była kupiona w ten sposób. Zorientowałem się dopiero po jakimś czasie bo zdążyłem przejść podstawkę i chciałem DLC dokupić.

Nie wiem kiedy usunęli, nie dostałem żadnego maila. Mogłem potem normalnie kupić w sklepie. Konto mam do tej pory, a że wtedy było tam ponad 500 gier to postanowiłem więcej nie ryzykować.

Kurczę, widziałem też komentarze wręcz odwrotnie. I w sumie sam mam kilka gier tak kupionych ale przez allegro. 

 

A kupowałeś dla siebie czy jako gift ? Może jakby kupić jako gift to mniejsze ryzyko. Przecież kolega z Rosji może mi podarować gierkę :)

Gość
komentarz
komentarz

Dla siebie

OskarOski
komentarz
komentarz

Z tego co się dowiedziałem to jako gift można kupić tylko komuś z tą samą walutą, a jeśli jest inna waluta to coś się chyba dopłaca czy coś w tym stylu. 

 

Planuję kupić Cyberpunka więc z uwagi na to że to nasza gra to kupię normalnie na GOGu :) Ale w przyszłości na pewno wypróbuję zakup przez VPNa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.