x-kom hosting

PORTEGE (3480ct)

dawid7511
utworzono
utworzono

problem polega na tym, ze gdy staram się startować win98 z dysku ....... setup... itd, laptop się wyłącza i zawiesza ( ekran gaśnie)

dysk jest sprawny....

ma ktoś z was toshibe portege????

jakiego systemu używacie, czy są jakieś różne wersje win 98 specjalnie dla portege?

w jaki sposób wgrywacie windowsa do laptopa bez napędów!!!

ewentualnie - jakby się ktoś dobry znalazł z obrazem dysku..... dla tego modelu.... ha ha

mitusm
komentarz
komentarz

Dziwna sprawa z tą instalką, powinna normalnie ruszyć jak masz z sprzętem wszystko ok.

Instalujesz normalnego windowsa, choć polecam XP lub me chociaż, nie ma problemów z późniejszym wykrywaniem sprzętu (pendrive).

Ja najczęściej korzystam z przelotki do dysków 2.5" -> 3.5" (5zł na allegro)

Wygram instalkę ME na dysk, odpalam kompa z startowej i bez problemu instaluję system.

Można również spróbować zacząć instalować na zwykłym kompie (dysk na przelotce), przy pierwszym restarcie kompa wyłączamy go, przekładamy dysk do laptopa i kończymy instalację.

Później jak chcemy XP, to wgrywamy przez sieć lub pendriva instalkę XP na dysk i nakładamy go na 98/ME.

Miałem gdzieś opis jak startować XP z dosa, ale nie testowałem jeszcze.

Jeżeli okaże się że płyta nawala, mam taką akurat od 3440ct i 3480ct, ale to już poza forum :) (mkomp@poczta.fm)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.