x-kom hosting

Czy potrzebne są sterowniki do nowego procesora?

*błażej*
utworzono
utworzono

Siema. Tak jak w tytule, czy do zakupionego procesora będą w zestawie jakieś sterowniki do niego?
Czy w ogóle trzeba będzie instalować jakieś sterowniki?

Gustllik
komentarz
komentarz

Robisz update sterowników, czyli nakładkę na te co masz teraz nie trzeba odinstalowywać.

[color="#FF0000"]//Człowieku, nic z tego, co napisałeś, nie da się zrozumieć. Lepiej przestrzegaj zasad gramatyki języka polskiego, bo następny taki post poleci do kosza.
//rafalluz[/color]

*błażej*
komentarz
komentarz

A jeżeli kupuję wersję Box procesora to w niej powinny być sterowniki?

Doman
komentarz
komentarz

ja jeszcze nigdy do proca nie instalowałem sterownikow, raczej do plyty głównej

*błażej*
komentarz
komentarz

[quote name='Doman645' date='22 luty 2010 - 19:44' timestamp='1266864280' post='980649']
ja jeszcze nigdy do proca nie instalowałem sterownikow, raczej do plyty głównej
[/quote]

A te sterownik pobierałeś czy były razem z płyta główną?

Gustllik
komentarz
komentarz

Nie wiem czy w wersji box będziesz miał stery.Ja jak kupiłem proca to nie miałem sterów a była to wersja box. Ale wiem napewno że w wersji box będziesz miał chłodzenie ;)

*błażej*
komentarz
komentarz

Aha. Czyli bd trzeba pobrać ze strony producenta te sterowniki do płyty głównej i procesora?

Gustllik
komentarz
komentarz (edytowane)

Do płyty głównej trzeba instalować stery, ale to raczej będziesz miał sterowniki w komplecie. Co do procesora to się okaże.

Doman
komentarz
komentarz

wystarczy, że ściągniesz same stery do płyty głownej i będzie latało. Miałem z płytą główną a co to wogóle za procesor? zawsze jak sie kupuje cos nowe nie uzywane i nie wybrakowane to jest to co potrzebne.

*błażej*
komentarz
komentarz

[quote name='Doman645' date='22 luty 2010 - 19:54' timestamp='1266864852' post='980676']
wystarczy, że ściągniesz same stery do płyty głownej i będzie latało. Miałem z płytą główną a co to wogóle za procesor? zawsze jak sie kupuje cos nowe nie uzywane i nie wybrakowane to jest to co potrzebne.
[/quote]

To ten procesor: http://alltech.alsen.pl/index.php/product/296/121277/AMD_Athlon_II_X2_250_3_0GHz_2MB_AM3_ADX250OCGQBOX/none

Doman
komentarz
komentarz

wkładasz do płyty i śmigasz;]

*błażej*
komentarz
komentarz

Czyli rozumiem że sterowników do tego procesora nie trzeba bd instalować?
(Sory że się tak dopytuje ale to bardzo ważne)

Doman
komentarz
komentarz

nie będą potrzebne

http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=23477

  • Dobra wypowiedź 1
*błażej*
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc! :D

Teraz już wiem co i jak ;)

Morango
komentarz
komentarz

a jeżeli chodzi o to BOX to jest to chłodzenie dołączane od producenta ... a do procesora sterowników nie ma , tylko do płyty głównej jak coś (oczywiście są jeszcze do karty itp)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.