x-kom hosting

[Rozwiązany] [300zł] Słuchawki

OskarOski
komentarz
komentarz

No dobra wy sie tu klocicie a ja wciaz czekam na odpowiedz .

Vol
komentarz
komentarz

propozycje są podane wyżej. napisz, za którą opcją się skłaniasz to podsumujemy.

OskarOski
komentarz
komentarz

Zapytalem co sadzicie o tej opinii kossów hq2 ?

Vol
komentarz
komentarz

wszystko zależy gdzie kupił owe słuchawki. jest to jednorazowy incydent? jak wyglądają inne opinie? czytałeś w ogóle inne?

OskarOski
komentarz
komentarz

Teoretycznie jednorazowy incydent . Cos czuje ze skonczy sie na 5h v2 . Mam sentyment do tych sluchawek :)

Vol
komentarz
komentarz

opinie o nich poznałeś, przedstawiliśmy alternatywy, wybór należy jednakże do Ciebie.
ja na Twoim miejscu wziąłbym HQ2/ZQ99 jeśli zmiana karty nie wchodzi w grę, zawsze w przypadku potwierdzenia się w/w incydentu masz prawo do zwrotu towaru, odesłania na gwarancję (w tym przypadku jest ona dożywotnia).

Maku
komentarz
komentarz

Razi mnie w oczy jeden post "mam sentyment do 5hv2".Moze i wygladaja niz poza tym.Kup sobie koss UR40+ asusa dx i lepszego zestawu nie szukaj do csa. 5hv2 mialem nawet z super karta 7.1 usb-nie prezentuja KOMPLETNIE NIC + kosztuja 300 zl.

Gość
komentarz
komentarz

Obojętnie co byśmy nie stwierdzili, nikt z nas, ani Ja, ani Vol, ani Maku, nie wymusi na autorze wyboru. Jeśli chce kupić sobie 5h v2 - niech kupuje, ale uśmieję się do łez przy następnym wątku "sprzedaję 5h v2, jakie słuchawki do 300zł?" :).

OskarOski
komentarz
komentarz (edytowane)

Hehe EvilKilaruna :D Niee tak to nie bedzie napewno :) Kupie chyba Qz99 , podobaja mi sie . A ty Maku widze czytanie ze zrozumieniem na poziomie ,,.Kup sobie koss UR40+ asusa dx i lepszego zestawu nie szukaj do csa" :

1. Mowilem ze zmiana dzwiekowki nie wchodzi w gre .
2. Gdzie ja napisalem ze gram w CSa ? Na ta gre nie przeznaczyłbym nawet 10zł !

,,Obojętnie co byśmy nie stwierdzili, nikt z nas, ani Ja, ani Vol, ani Maku, nie wymusi na autorze wyboru."

Co tego to zaluje poniewaz bardzo chcialbym aby ktos wrzucil mi tu model ktory bedzie mi sie snil i na dodatek wszyscy go poleca :D Oczywiscie ze jest taki ale pewnie nie do 300zł :)

Edytowane przez OskarOski
Gość
komentarz
komentarz

Mam nadzieję bo na pewno nie jest tu niczyją intencją abyś wyszedł z działu z czymś kiepskim. Ale ton można ściągnąć o oczko niżej.

QZ/99 to słuchawki specyficzne, one są dla osób które ponad wszystko cenią sobie [b]bezwzględną izolację od otoczenia[/b] i nie wiem czy akurat Ci się spodobają. Służą po prostu do grania w bardzo głośnych pomieszczeniach i na tym koniec, można dostać lepsze pod względem np. alokacji dźwięków w przestrzeni modele, które z kolei nie dadzą nawet w połowie takiej izolacji jak QZ-ty. Na Twoim miejscu ryzykowałbym Beyery DT 234 (330zł), słuchawki same w sobie są bardzo dobre jeśli nie genialne (i z niskim oporem) ale karta będzie dla nich i tak krokiem w tył.

OskarOski
komentarz
komentarz

Aha no to Qz/99 odpadaja , no i te Beyerdynamic tez ;/ Co sadzicie o tych ?

Wiem ze wszystkie sa w polecanych ale chce uslyszec wasza opinie , nie opinie jednego autora :
AKG K77
KOSS UR40
AKG K512
AKG K99 - najbardziej mi sie podobaja :)
AKG K81/DJ

Przypominam : Wymiana dzwiekowki nie wchodzi w gre .

Vol
komentarz
komentarz

ja się podpiszę pod słowami Evila. na dzień dzisiejszy jest to jedyne wiarygodne "źródło" nt. słuchawek na tym forum.

Maku
komentarz
komentarz

Dobrze,tylko do jakich innych gier kupuje sie 5hv2?Jedynie w csie wystepuja zjawisko narzucania sprzetu na graczy,wiadomo marketing.Jestem ciekaw gdzie 5hv2 sprawdza sie rownie "genialnie" co w csie?
Dzwiekowka nie wchodzi w gre a zacznijmy od tego ze twoja jest bardzo przecietna i duzo z niej nie wyciagniesz nawet na topowych denonach.

OskarOski
komentarz
komentarz

Ja nie napisalem ze kieruje mna nacisk na te sluchawki :) Mam SS siberie i nie narzekam dlatego mysle o 5hv2. A co myslicie o sluchawkach wymienionych powyzej ?

Maku
komentarz
komentarz

Zostane przy swoim.Kossy UR40 posiadaja najlepsza przestrzen i pozycjonowanie.Nie wiem co pokaza na twojej karcie ktora nie jest najlepsza.

Slash666
komentarz
komentarz (edytowane)

Też potwierdzam zdanie Maku - UR40 + Xonar DX - po prostu za 300 zł będzie najlepiej. UR40 mają wspaniałą przestrzeń.

Możesz wreszcie powiedzieć dlaczego wymiana karty nie wchodzi w grę?

[quote]Mam SS siberie i nie narzekam[/quote]

Ale ty nie masz czuć się dobrze i "nie narzekać" - ty masz dreszczy dostawać w tych słuchawkach - ot to są pieniądze wydanie sensownie. A bez dobrej karty nici z tego. Masz 300 zł - wydaj to rozsądnie.

Edytowane przez SLASH
Skrash
komentarz
komentarz

Nawet najlepsze słuchawki bez dobrego źródła dobrze nie zagrają. A twoja karta to takie upośledzone dziecko Creativa. Droga, a w dodatku nic sobą nie prez[color="#FF0000"]en[/color]tuje. Pomyśl nad X-fi Gamer. Karta jest niczego sobie, z nastawieniem na jakość dzwięku w grach. Chyba że stawiasz na słuchanie muzyki to pomyśl o Xonarze DX.



[color="#FF0000"]//poprawiam orta
//Vol[/color]

Vol
komentarz
komentarz

czyli sugerujesz, że DX/D1 nie jest dobra w grach? :facepalma:
to, że ma w nazwie Gamer wcale nie stawia jej jako priorytet do gier. ma dużo niepotrzebnych funkcji, które nadają jej owe 'Gamer', ot cała tajemnica. Asus ma lepsze przetworniki, co nawet w grach stawia go na plus ;)

lukashi
komentarz
komentarz

A ja polecam Sennheiser HD 555

Vol
komentarz
komentarz

[b]lukashi[/b]:
a może powiesz dlaczego? chcesz je sparować z tą kartą?

Maku
komentarz
komentarz

[quote name='Vol' date='24 luty 2010 - 12:55' timestamp='1267012520' post='981613']
czyli sugerujesz, że DX/D1 nie jest dobra w grach? :facepalma:
to, że ma w nazwie Gamer wcale nie stawia jej jako priorytet do gier. ma dużo niepotrzebnych funkcji, które nadają jej owe 'Gamer', ot cała tajemnica. Asus ma lepsze przetworniki, co nawet w grach stawia go na plus ;)
[/quote]
To prawda.Gamer nie jest lepszy w grach.Sparowany z dobrym headsetem,tak czy owak bedzie gral bez dodatkwoych funkcji.Tak samo mozna grac na czystym dxie,i zyskamy na jakosci dzwieku.

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='lukashi' date='24 luty 2010 - 13:52' timestamp='1267015933' post='981645']
A ja polecam Sennheiser HD 555
[/quote]

A ja polecam wracać na PCL z takimi poradami, pokusić się o minimum argumentacji i ponad wszystkim - dowiedzieć się co tak naprawdę polecasz. Wystarczyłyby 2-3 minuty spędzone w opisie do tego modelu w Polecanych.
Następnym razem takie posty będę usuwał/nagradzał.

OskarOski
komentarz
komentarz

Wymieniam karte dzwiekowa poniewaz mam ja dwa tygodnie :) I niemam zamiaru robic z siebie glupa przed samym soba sprzedajac ja po tak krotkim czasie uzytkowania .

Vol
komentarz
komentarz

[quote name='OskarOski' date='24 luty 2010 - 22:56' timestamp='1267048615' post='982073']
I niemam zamiaru robic z siebie glupa przed samym soba sprzedajac ja po tak krotkim czasie uzytkowania .
[/quote]
nie, zrobiłeś go z siebie kupując te karte ;) przy drobnej dopłacie miałbyś już Xonara DS, który jest o kilka klas wyżej.

OskarOski
komentarz
komentarz (edytowane)

Bardzo mozliwe ale jeszcze wiekszego głomba z siebie zrobie sprzedajac ja :D

Słuchawek nie kupuje , temat do zamkniecia . Przepraszam za wasz stracony czas ale dowiedzialem sie o tym wczoraj .

Edytowane przez OskarOski

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.