x-kom hosting

[Rozwiązany] [300zł] Słuchawki

OskarOski
utworzono
utworzono

Witam poszukuje sluchawek do gier . Mam Creative Xtreme Audio .

Gość
komentarz
komentarz

p-o-l-e-c-a-n-e ^_^

OskarOski
komentarz
komentarz

Widzialem same Kossy , nie podobaja mi sie zadne z nich .

Vol
komentarz
komentarz

słuchawki mają grać a nie się podobać.

OskarOski
komentarz
komentarz

Desgin dla mnie tez sie liczy :) Co myslicie o SS 5h v2 ?

Vol
komentarz
komentarz

[quote]
Zjawisko powstawania słuchawek tego typu
Szczerze, uważałem i nadal uważam że wszelkie Siberie, 5Hv2, czy też Fatal1ty są w mniejszym bądź większym stopniu przereklamowane, a polecane głównie na forach CS. Pojęcie słuchawek dla graczy powstało w celach czysto marketingowych - dobierając odpowiednie słuchawki stereo lub też z mikrofonem, uzyska się o wiele lepszy sprzęt. Gry nie stawiają przed słuchawkami w zasadzie żadnych większych wymagań. Jeśli więc słuchawki sprawdzają się bardzo dobrze w muzyce, głównie pod kątem separacji i rozmieszczania dźwięku, nie będą miały najmniejszego problemu z jakąkolwiek grą. Mic zawsze też można dokupić osobno co tylko pozornie jest kiepskim rozwiązaniem.
Tak samo można powiedzieć o słuchawkach 5.1. Ich dźwięk jest ekstremalnie sztuczny, ma się wrażenie że siedzi się w metalowym pudełku. Poza tym jest to sprzęt drogi i w cenie jaką trzeba za nie zapłacić można dostać już naprawdę niezłe słuchawki.

Z kolei argumentowanie że dane słuchawki dla graczy są dobre bo jakiś tam klan ich używa, jest po prostu niewyobrażalną pomyłką - taki fakt nigdy nie był, nie jest i nie będzie dowodem na to że konkretne słuchawki są dobre, do tego najczęściej są one przekazywane członkom ekip na zasadzie sponsoringu ze strony danej firmy.

Wielu graczy nie zdaje sobie więc sprawy z tego że znaczek "for gamers" jest tylko znaczkiem doklejanym przez producenta. Istnieje sporo możliwości wyboru ponad popularnymi Fatal1ty, SteelSeriesami, czy też wynalazkami 5.1 zbierającymi tyle samo pochwał co krytyki. Popularność nie bierze się jednakże stąd że jest to "dobry sprzęt", tak samo niepopularność rozwiązań znanych producentów z tego że jest tym "złym"[/quote]
[right][i]Polecane nauszne słuchawki stereofoniczne[/i][/right]
:)

OskarOski
komentarz
komentarz

Czyli co polecacie ? Dodam ze nie podoba mi sie obicie sluchawek Kossa . Juz duzo lepsze sa AKG .

Vol
komentarz
komentarz

no to Sennheiser HD485+ZM-MIC1
tylko nie wiem jak z napędzeniem ich przy Twojej karcie.

FlameRunner
komentarz
komentarz

[quote name='Vol' date='19 luty 2010 - 23:55' timestamp='1266620106' post='978606']
tylko nie wiem jak z napędzeniem ich przy Twojej karcie.
[/quote]
Ta karta się nie nadaje do nich.
Przydałby się tutaj przynajmniej X-Fi Gamer lub Music.

OskarOski
komentarz
komentarz

A jesli kupie 5h v2 to bedzie to wyrzucenie pieniedzy w bloto ? Te sluchawki bardzo mi sie podobaja :)

FlameRunner
komentarz
komentarz

W błoto, albo nawet i gorzej.

OskarOski
komentarz
komentarz

Ahh , no to co polecacie ?

Gość
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=150141&view=findpost&p=978606

OskarOski
komentarz
komentarz

Co to za link ? Napisali ze moja karta nie udzwignie tych Sennheiser HD485 .

Gość
komentarz
komentarz

Dźwignie, bo HD485 są modelem niskooporowym - 32Ohm. Problemem poważniejszym będzie tu jakość dźwięku generowana wprost z karty. Możesz spokojnie nabyć HD485 + ZM-MIC1 z opcją późniejszej wymiany karty (sprzedaż + dokładka) na np. Xonara DS.
I taki tok postępowania byłby tu najlepszy.

Nicek
komentarz
komentarz

SteelSeriesy nie są warte połowy swojej ceny. Są to słuchawki robione "przez graczy dla graczy" i płacisz za znaczek "SS" a nie za jakość.
Polecam Sennheiser HD555 i mikrofon Zalman, albo słuchawki Plantronics GameCom 777

Vol
komentarz
komentarz

@up:
potępiasz słuchawki spod znaku "4gamers" a jednocześnie takie polecasz - hipokryzja? :)

co do HD555 + ZM-MIC1 polecanych przez niektórych:
1. będzie poza budżet
2. przy tej karcie opór tych słuchawek będzie nie do przełamania, chyba, że tak jak pisał Evil, polecisz do tego jakąś karte?

Maku
komentarz
komentarz

@vol.
Szeroko polecasz HD555,ktorych jakosc nijak ma sie do ich ceny.Uzywales ich kiedykolwiek?Znam 3 przypadki w ktorych HD555 byl sparowany z asusem dx wylacznie.W 3 przypadkach kupujacy byli zawiedzeni.

Vol
komentarz
komentarz

Maku, czytaj całą rozmowę :facepalma:
kolega nade mną polecił HD555, a ja tylko napisałem co o tym sądze, tyle.

OskarOski
komentarz
komentarz

Wymiana karty dzwiekowej nie wchodzi w gre . I tak sie wachalem co do jej kupna a teraz mam ja wymieniac na jeszcze drozsza , nieee . Nie mam az takiego bzika na punkcie dzwieku . Wymieniam SS Siberia poniewaz moja dziewczyna chce je odkupic odemnie (chcialem jej dac, ale powiedziala ze musze miec jakies sluchawki to mi da na nowe :D ). To jakie te sluchaweczki :) ?

Vol
komentarz
komentarz

no to w takim wypadku zostają KOSSy HQ2. można by jeszcze polecić K514 + ZM-MIC1, przy czym tutaj będzie podobnie jak przy HD485, problem z jakością dźwięku na wyjściu z karty, która tutaj jest piętą Achillesową.

OskarOski
komentarz
komentarz (edytowane)

[b]Te będą dobre ?[/b]
[url="http://www.g15.pl/sluchawki-koss-multimedialne-p-2141.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-02&utm_content=2141 "]Koss Hq 2 155zł[/url]

[b]i czy to jest to samo co powyzszy link ?[/b]
[url="http://www.3kropki.pl/p/5/4/koss_hq_2.php?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-02&utm_content=5523"]Koss Hq 2 218 zł[/url]
Ceną się różnią znacznie .

[b]A co powiecie o tych ?[/b]
http://www.ceneo.pl/1331104

Co powiecie o tej opinii ? Ktos wypowiedzial sie na Ceneo.pl
[i]Słuchawki dostałem od Mikołaja bo sam tego chciałem jednak ale gdybym mógł je tylko wcześniej sprawdzić na pewno nie zamówił bym ich. Totalne dno. Niby firma Koss a słuchawki wyglądają jakby pochodziły z Biedronki. Ładnie wyglądały ale tylko w pudełku. Tuż po wyjęciu rozczarownie, pianka wokół małżowin już lekko powycierana a jeszcze przecież nie używana. Może powycierały się w transporcie ? Kolejną wadą jest jakość zastosowanego plastiku - totalna lipa. Wygląda jak jakiś fragment opakowania zastępczego a nie materiału na słuchawki i to jeszcze takiej marki. Plastik trzeszczy jak gdyby miał się zaraz połamać a w środku przewodziki średnicy 1 mm ? To chyba żart... Na koniec najlepsze - system wibracji. To jest dobry chwyt marketingowy bo efekt jest żaden. Po włączeniu tego systemu zamiast jakiegoś tam basu na miernym poziomie słyszymy tępe buczenie, masakra. Nigdy z tego nie skorzystam. Najelsze jest to że w środku nie było żadnej instrukcji jak zainstalować, gdzie i jakie baterie aby włączyć ten efekt. Dopiero instrukcja obsługi znaleziona w googlach na jakiejś tam stronie pomogła. Nigdy bym na to nie wpadł. Nie jestem jakimś tam specjalistą ale dźwięk jest niskiej jakości. Wcześniej miałem słuchawki firmy Mediatech, zwykłe byle z mikrofonem i bas był o wiele niższy pomimo tego iż słuchawki nie były szczelne. Na koniec jeszcze jedna wada - długość pałąka, który był projektowany chyba na głowie Chińczyka, znaczy miniaturowa. Ogólnie bubel - odradzam.

Zalety produktu
szczelne kubełki, dobre tłumienie
Wady produktu
kiepski dźwięk, słaba moc, kiepski design, płaski dźwięk, cena[/i]

Edytowane przez OskarOski
Vol
komentarz
komentarz

tak, to te same słuchawki. te pierwsze jak widzisz przecenione, choć ja jestem sceptycznie nastawiony do takich przecen, Bóg wie ile leżały na magazynie, jak z gwarancją w tym sklepie itd.
QZ99 są opisane w Polecanych.

Nicek
komentarz
komentarz

jaki ty jesteś śmieszny dzieciaku...
piszę o produktach marki steelseries a nie plantronics.
Plantronics to firma, która produkuję słuchawki od kilkudziesięciu lat, a nie tak jak SteelSeries, które pojęcie o tych produktach ma zerowe.
Więc zamiast ciągle najeżdżać na innych użytkowników byś się zastanowił co piszesz, wróć może do swoich bajeczek anime - one ci do łba zapewne idealnie trafiają.




[color="#FF0000"]//gratuluję poziomu.
//Platronics istnieje na rynku kilkanaście lat, co nie znaczy, że jest Alfa i Omegą w kwestii słuchawek 4gamers, do którym podany przez Ciebie model należy
//wiem co pisze, a za bluzgi dostajesz 20% ostrzeżenia
//ewentualne roszczenia załatwiamy via PW
//Vol[/color]

FlameRunner
komentarz
komentarz (edytowane)

W chwili obecnej Plantronics, wraz ze swoimi 777, jest równie przereklamowaną i bezwartościową marką jak SS.
A to nie Ty przypadkiem najeżdżasz na ludzi (vide "jaki ty jesteś śmieszny dzieciaku...")?

Anyway Nicek - dzięki za Twojego posta, przynajmniej się pośmiałem. :D



[color="#FF0000"]//następnym razem tylko Raportuj
//Vol[/color]

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. ;)

[color="#FF0000"]// To lepiej zacznij, bo to już nie pierwszy raz.
// EvilKillaruna.[/color]

Z drugiej strony - czy zaprzeczenie jakiemuś mitowi + przy okazji (w sumie delikatne) zwrócenie komuś uwagi jest taką znowu wielką przewiną? ;)

[color="#FF0000"]// A chcesz zaraz dostać warna za polemizowanie w poście z moderatorem? To spróbuj napisać jeszcze jedno słowo.
// EvilKillaruna.[/color]

Edytowane przez EvilKillaruna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.