x-kom hosting

Goodram?

geforce345
utworzono
utworzono

Chodzi o pamięci tej firmy. Na TYM forum wszyscy mówią, że są słabe... . Ale pod jakim względem ? Mój kiolega ma 3 lata te pamiatki i wszystko dobrze dziala i nie narzekam. Więc, czemu mówicie, że są słabe ? Jakość , czy OC ? Piszcie.

Lazarus
komentarz
komentarz

Niechęć do tej marki może wynikać z tego, że w Polsce wiodącymi producentami są Kingston i Corsair.

Podobna sytuacja jest wśród kart graficznych. Od wielu lat toczy się między graczami wojna "GeForce vs Radeon". Opinia o nich wynika najczęściej z takiego założenia - posiadam w komputerze grafikę tego producenta, więc on jest najlepszy.

Przemek
komentarz
komentarz
Podobna sytuacja jest wśród kart graficznych. Od wielu lat toczy się między graczami wojna "GeForce vs Radeon". Opinia o nich wynika najczęściej z takiego założenia - posiadam w komputerze grafikę tego producenta, więc on jest najlepszy.

Maslo maslane :/

Glownym powodem ze pamiatki GoodRama sa do dup* jest jakosc ich wykonania.

Wielu uzytkownikow skarzy sie na czeste wizyty z tymi wlasnie pamiatkami w serwisie.

Czesto wysiadaja.

Sa bardzo zawdone.

Inna przyczyna jest mala kompatybilnosc z roznymi plytami.

Gość
komentarz
komentarz
Glownym powodem ze pamiatki GoodRama sa do dup* jest jakosc ich wykonania.

Wielu uzytkownikow skarzy sie na czeste wizyty z tymi wlasnie pamiatkami w serwisie.

Czesto wysiadaja.

Sa bardzo zawdone.

Inna przyczyna jest mala kompatybilnosc z roznymi plytami.

Z najtańszymi modelami tak jest ale Goodram Pro to good ram :D;) Jeszcze nie słyszałem żeby ktos narzekał na serie PRO. Fakt, jest droższa, ale za jakość sie płaci ;)

Przemek
komentarz
komentarz

mcickx, fakt.

Zapomnialem o PRO.

Ta wersje jak najbardziej polecam.

geforce345
komentarz
komentarz

Aha, czyli często wysiadaja ? A reszta czyli o jakość w grach, to wszystko ładnie chodzi ?

Przemek
komentarz
komentarz
A reszta czyli o jakość w grach, to wszystko ładnie chodzi ?

No wlasnie nie.

Czasami nagle otrzymujesz info o bledzie ktorego nie powinno byc.

demarco
komentarz
komentarz

Ja akurat od pół roku mam goodramy i nie miałem żadnego błędu i wszystko jest OK.

Może mam szczęście ? :)

Przemek
komentarz
komentarz
Może mam szczęście ? :)

Pewnie tak ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.