x-kom hosting

Zbyt czula kierownica

czora94
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam kirownice Logitech Formula Vibration Feedback Wheel.
Gram w gre Colin Mcrae Dirt 2. Do wczoraj wszystko bylo ok. I nagle gdy jak zawsze zalaczam gre i kierownica jest strasznie czula... jezdze jak pijany... najmniejszy ruch kierownicy i skreca na maxa.
Mam Windows 7 64bit.
Prosze o pomoc i z gory dziekuje :)

Cold
komentarz
komentarz

Musisz zmienić czułość kierownicy. Z pewnością można to zrobić w opcjach gry (controller sensitivity, czy jakoś tak) lub w windowsie (panel sterowania->kontrolery gier->wbierasz kierownicę i wchodzisz w jej ustawienia)

czora94
komentarz
komentarz

To nic nie dalo :(

itsmylife
komentarz
komentarz

wywal calkowicie wszystkie sterowniki do kierownicy i zainstaluj ponownie. Powinno pomoc. Sprawdz tez ustawienia w samej grze czy czegos nie namieszales.

czora94
komentarz
komentarz

Dalej nic :( Wyglada to tak:
http://www.youtube.com/watch?v=8Bz2u31NRHQ

itsmylife
komentarz
komentarz

Ogolnie wiekszosc kierownik Logitecha ma tez przycisk odpowiadajacy za czulosc kierownicy. Ja bym sprawdzil tez na innej gierce. Ogolnie dziwnie ze wczesniej chodzila dobrze a terazn agle cos nie teges. Wykalibruj tez od nowa.

mauz
komentarz
komentarz

Sprawdź czy Dead Zone (lub poprostu martwa strefa) nie jest ustawiona zbyt blisko środka

czora94
komentarz
komentarz

Nawet reinstal gry nic nie dal :(

itsmylife
komentarz
komentarz

Bo wina nie lezy po stronie samej gry tylko ustawien. Dziwne jest to, ze na poczatku miales dobrze, a teraz masz problem. Chociaz ja przy windows 7 64 bit tez narzekalem na wiele urzadzeń dodatkowych. Niestety do tego systemu stery sa jeszcze niedopracowane. Kto wie czy jakas ostatnia aktualizacja Ci nie namieszala. Bardziej chwale wersje 32 bitowa tego systemu gdyz nie zauwazylem z nia zadnych problemow. Sprobuj skjalibrowac jeszcze raz, tak jak poradzono tez sprawdz dead zone.

  • 12 lat później...
PIECZONAHALINKA
komentarz
komentarz

odinstalowałem sterowniki, zmieniłem tryb kierownicy i odpaliłem wersję gry 32bit i działa dzięki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.