x-kom hosting

Dziwne sygnały BIOS

rysiek
utworzono
utworzono

Siema...

Mam problem, wymieniłem wentylatory w kompie oraz go przeczyściłem... jak w poprzednich przypadkach, nie 1 raz to robiłem :)

wiec mało prawdopodobne ze cos zmajstrowałem....no ale jest zawsze opcja ;P

i po złożeniu kompa zaczął piszczeć....ale to dziwne że nie za kazdym właczeniem... raz zapiszczy.. jeden długi sygnał i sie wyłacza, właczymy go 2 raz i działa normalnie... testowany pod kątem stabilności, pod 3d markiem sie nie zasiesił... płyta to ECS, bios AWARD..

jak myślicie co jest nie tak? wkładałem 2 kości ram, raz jedna raz druga i to samo....

ale czemu po czyszczeniu tak sie dzieje?

z góry dzieki :)

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Może coś zruszyłeś i niekontaktuje jakaś karta PCI czy jakiś inny kabel, podociskaj owe rzeczy.

Gość
komentarz
komentarz

rysiek, A ruszałeś procesor? Sprawdź to i poprawnie załóż radiator.

dar55
komentarz
komentarz

puciek, a czasami to nie błąd pamięci ? (w każdym biosie 1 długi =ram)

rysiek
komentarz
komentarz

procesora nie ruszałem.... wszystko inne wyciagałem, i czyściłem... kable podociskane, karty tez, dzisiaj wezme i przeczyszcze styki.... a ten blad to blad pamieci.... byly 2 x 256 i na obu piszczy i na obu gniazdach.... nie mam pojecia co nie tak jest... te piszczenie w kratke jest ciezkie do zlokalizowania, moze mial ktos podoba sytuacje ?

[ Dodano: 2007-07-27, 14:45 ]

widze nikt nie ma zadnej rady na to ;|

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.