x-kom hosting

co się stało z abit AB9

Mareczek-M8
utworzono
utworzono

Witam.Za 3 tygodnie planuje zakup całego środka komputera i min. płytę ABIT AB9. Okazuje się że jej nie ma w sprzedaży bo jest wycofana.I nie wiem czy brać ABIT AB9 PRO czy czekać na ab9.Pro jest 60 zł droższa.Pozdrawiam!!!

Lazarus
komentarz
komentarz

Uważam, że warto poczekać trochę dłużej i kupić płytę główną z lepszymi parametrami.

Gość
komentarz
komentarz

Z jakimi lepszymi? Przecierz to to samo, tylko PRO ma wiecej złacz sata (12chyba).

Bierz MSI P6N SLI-FI, płyta równie dobra jak AB9 :)

arcix
komentarz
komentarz

Abit Ab9 możesz kupic jeszcze tutaj: http://www.allegro.pl/item216056400_abit_p...36m_zabrze.html

Natomiast różnica Abita AB9 a PRO to tylko większa ilośc portów sata.

demarco
komentarz
komentarz
to tylko większa ilośc portów sata.

oj, nie tylko.

Gość
komentarz
komentarz

Ale OC i 95% wnętrzności takie samo :P

arcix
komentarz
komentarz
to tylko większa ilośc portów sata.

oj, nie tylko.

No tak,jeszcze napis na pudełku PRO i najważniejsze...cena około 60 zł więcej.

demarco
komentarz
komentarz
No tak,jeszcze napis na pudełku PRO i najważniejsze...cena około 60 zł więcej.

jak nie wiesz, to nie wypisuj głupot, że tylko ilością SATA, czy napisem PRO ok ?

arcix
komentarz
komentarz
No tak,jeszcze napis na pudełku PRO i najważniejsze...cena około 60 zł więcej.

jak nie wiesz, to nie wypisuj głupot, że tylko ilością SATA, czy napisem PRO ok ?

Argumenty proszę! bo narazie to żadnych znaczących róznic nie napisałes.Poszukaj w Google...może znajdziesz.

demarco
komentarz
komentarz
Argumenty proszę! bo narazie to żadnych znaczących róznic nie napisałes.Poszukaj w Google...może znajdziesz.

na forum pisałem już o tym kilkakrotnie. Nie są to znaczne różnice ale zawsze są !

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=10960&start=0

Jeszcze masz coś do powiedzenia ? :D

arcix
komentarz
komentarz
Argumenty proszę! bo narazie to żadnych znaczących róznic nie napisałes.Poszukaj w Google...może znajdziesz.

na forum pisałem już o tym kilkakrotnie. Nie są to znaczne różnice ale zawsze są !

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=10960&start=0

Jeszcze masz coś do powiedzenia ? :D

Mostkiem południowym - ich8 vs ich8r i kilkoma wodotryskami. tak po naszemu Pro posiada:, dodaktowy Gigabit Lan, 9xSata (zamiast 6xSata). Czy to jest warte różnicy 50 złotych (w moim przypadku odpowiedź brzmi NIE) Jeśli chodzi o OC, to są identyczne

To są twoje słowa!albo masz skleroze i nie pamiętasz co piszesz,albo wprowadzasz w bład pytających.

Temat uważam za zakończony i podkreślam że te obie płytki nie różnią się wydajnościę w żadnym wypadku!Do wersji PRO nie opłaca się dokładac tych kilkudzięsięciu złotych.

demarco
komentarz
komentarz

czekam na argumenty, bo to:

To są twoje słowa!albo masz skleroze i nie pamiętasz co piszesz,albo wprowadzasz w bład pytających.

nie uważam za takowe

Co te słowa w ogóle oznaczają i do czego się odnoszą ?

arcix
komentarz
komentarz

Do tego:

Mostkiem południowym - ich8 vs ich8r i kilkoma wodotryskami. tak po naszemu Pro posiada:, dodaktowy Gigabit Lan, 9xSata (zamiast 6xSata). Czy to jest warte różnicy 50 złotych (w moim przypadku odpowiedź brzmi NIE) Jeśli chodzi o OC, to są identyczne

To ty napisałeś?

demarco
komentarz
komentarz
To ty napisałeś?

a niby kto ?

arcix
komentarz
komentarz
To ty napisałeś?

a niby kto ?

To sobie sam odpowiedziałeś na temat różnic tych płyt.

Dziękuje,pozdrawiam.

demarco
komentarz
komentarz

nie sobie odpowiedziałem, tylko tobie udowodniłem chyba wszystkie już różnice !

Gość
komentarz
komentarz

Dobra, uspokujcie sie... :P Można podsumować to tak, że WIDOCZNYCH w codziennym użytkowaniu zmian nie zanotowano xD Dziekuje za uwage :D

eadym
komentarz
komentarz

widze ze zacieta walka ja po tygodniowej walce dostania taniego ab9 lub msi p6n sli-fi trafilem na wyprzedaz na allegro:P kupilem za 389 zl nieuzywanego abita na gwartancji wiec mysle ze mi sie oplacalo gdy poszedl w gore te 30 zl

arcix
komentarz
komentarz

Eadym,bardzo dobry wybór,napewno będziesz zadowolony.

eadym
komentarz
komentarz

aja mam pytanko jeszcze mam mozliwosc teraz jescez wyboli msi tego o ktorym tu mowa wiec ktor?? brac bo juz glupieje jak niema to ani jednego a jak sa to 2 plyty

Gość
komentarz
komentarz

Abita bierz ;)

Mareczek-M8
komentarz
komentarz

Witam.Chciałem kupić płytę ABIT AB9 w sklepie APOLLO ale jej już nie ma.Jest ABIT PRO ale widzę że jest prawie to samo a droższa od zwykłej 60 zł.A może lepiej dołożyć 129 zł i kupić Abit AB9 QuadGT (579) złotych.Tylko czy warto? Czy ta płyta jest bardziej przyszłościowa? Co Państwo sądzicie?

Pozdrawiam Cześć!!!

demarco
komentarz
komentarz

A do jakiego proca, bo jak do E4300 to nie warto brać quadaGT, bo i tak jego możliwości się nie przydadzą

Czy ta płyta jest bardziej przyszłościowa?

raczej nie, ten sam chipset

AB9 jest na allegro bodajże za 420zł

arcix
komentarz
komentarz

Bierz Abita AB9 z Allegro.W niższej cenie (poniżej 400zł)chyba już nie znajdziesz.

eadym
komentarz
komentarz

ja juz odebralem swojego abita i powiem ze jestem w szoku Abit daje rade wyposazenie super chyba wiecej nic nie trzeba Mialem wczeesniej AN7 tez uGuru i po raz drugi chyba sie niezawiode(pozytywna strona znaczenia)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.