x-kom hosting

Firmy zajmujące się tworzeniem www

tsarion
utworzono
utworzono

Witam,

interesują mnie wasze doświadczenia z firmami zajmującymi się tworzeniem i promowaniem stron www.
Na chwilę obecną jedyna firma z której usług skorzystałem to justCreate z rodzinnego Krakowa. Generalnie jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy natomiast interesują mnie wasze opinie na temat innych tego typu agencji, warto stworzyć klarowny przegląd tego typu usług żeby każdy mógł łatwo wybrać coś dla siebie...

  • 3 miesiące później...

design
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"]***

// To forum komputerowe, a nie presell page.
// Lucider[/color]

  • 2 tygodnie później...
mwpol
komentarz
komentarz

Ja korzystałem z usług firmy o12. Oferującej swoje usługi praktycznie w każdym zakresie - co jest bardzo wygodne, bo można nawiązać współprace z tylko jedną firmą - ułatwia to m.in kontrolę ich pracy, rozliczenia i umożliwia większe rabaty. Co do tworzonych przez nich stron również nie mam zastrzeżeń. A oto ich oferta w tym zakresie: http://o12.pl/tworzenie_www.php

[color="#FF0000"]// Chłopie przestań biegać po tematach i wstawiać wszędzie linki do tych samych stron. Na chwilę obecną ostrzeżenie.
// Lucider[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.