x-kom hosting

Light Mod .

Hablababla
utworzono
utworzono (edytowane)

Zacznę od tego , że chciałem dodać jakiś efekt mojej obudowie pierwszym pomysłem było boczne okno z plexi ale to odpadło więc staneło na podświetleniu to które zaprezentuje w pierwszym poście to dopiero początek gdyż tylko jedna strefa z 3 jest na razie oświetlona . Co potrzebujemy do wykonania tego ?
[img]http://www.piekarz.pl/images/offer/d33eaf231b.jpg[/img] - Rezystor 12V który zapobiegnie spaleniu diody (koszt-3gr)
[img]http://www.uniserwis.com/shop/catalog/images/----------led5.jpg[/img] - Dioda Led (w moim przypadku biała , koszt - 65gr)
Oczywiście przewód , jego zdjęcia raczej nikt nie potrzebuje ;) (koszt - 35gr/metr) ja zakupiłem 0.5m bo w moim przypadku to spokojnie wystarczy .
Wtyczka molex (jej zdjęcia chyba też nikt nie potrzebuje , koszt - 1zł .)

[b]EFEKTY[/b]
[attachment=9920:DSC00196.JPG]
Niestety nie zobaczycie jak wygląda podświetlenie ponieważ wyskakuje jaki po****** błąd który doprowadza mnie do szału i przez niego nie mogę dodać zdjęcia więc postaram się jutro .

Rudi
komentarz
komentarz

Taka jedna dioda chyba nie jest zbyt wydajna ( nie oświetla zbyt dużej powierzchni ) ? Poza tym ciekawe jak będzie to wyglądać w obudowie bez szyby ;) Chyba ,że masz takie dziurki na ściance bocznej (dostęp powietrza dla CPU ) .

Hablababla
komentarz
komentarz (edytowane)

tak mam właśnie takie dziurki na wysokości gpu i cpu , na razie dioda sięga tych od gpu ( zamontowałem ją w dziurce do której przykręca się wentyl ponieważ jedno miejsce mam wolne) jak zrobię dzisiaj drugą to zamontuje ją wyżej i będzie oświetlała CPu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.