x-kom hosting

"pykanie" w głośnikach

thomas7
utworzono
utworzono

Witam od pewnego czasu mam pewien problem z głośnikami, a mianowicie gdy ktoś zapala lub gasi światło ( lub lampke) to głośniki pykają. Jest to denerwujące oraz boję się o głośniki nie chciał bym żeby coś im się stało.
Moje głośniki to : LOGITECH X-530 5.1
A karta dźwiękowa : zintegrowana ( testowałem też na jakiejś karcie ( nie znam jej nazwy) i występował ten sam problem
Jeżeli będą potrzebne dodatkowe informację postaram się jak najszybciej je podać
Pozdrawiam !

Piter_
komentarz
komentarz

to masz coś z elektryko w domu, może jednostka nie jest podłączona do gniazdka z uziemieniem? (Gniazdko z Bolcem)

thomas7
komentarz
komentarz

Wiem co to gniazdko z uziemieniem, mam podłączoną listwę pod gniazdko z uziemieniem
To jak sprawa elektryki to muszę skontaktować się z administracją, aby kogoś przysłali żeby sprawdził czy wszystko dobrze.

Może macie inne pomysły ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.