x-kom hosting

Jakie Ramy kupić POMOCY

Magic7
utworzono
utworzono

Ja mam takie pytanie, a mianowicie posiadam pamieć DDRAM 512 400 mHz SuperElixir i zamierzam dokupić jeszcze do tego Moduł pamięci DDRAM2 512MB 667MHz KINGSTON CL5 i będzie razem 1024, ale nie wiem czy one zgrają się ze starymi ramami i czy bedą pasować do mojego kompa. Bo ja mam teraz DDRAM 512 a te co chce kupić mają DDRAM2 512 nie wiem co to za róznica ? Ja mam 400mhz a te co chce kupic maja 667mhz no i różnią się firmami ? ma to jakieś znaczenie ? Będzie wszystko działac jak Je kupie ?

swidruxxx
komentarz
komentarz

nie będzie działać!!!!! tylko ddr ci pójdą!!!

musisz dokupic ddr 400 najlepiej tej samej firmy i takie same kosci:)

Magic7
komentarz
komentarz

A czy jakbym kupił Moduł pamięci DDRAM 512MB 400MHz KINGSTON CL3

Typ: DIMM DDR; Rozmiar: 512 MB; Częstotliwość pracy: 400 MHz; Cycle latency (CL): 3; Przepustowość: 3200 MB/s; Gwarancja: wieczysta to będą mi działały ?

Gość
komentarz
komentarz

Powinien działać w trybie single, ale niekoniecznie w trybie dual.

Magic7
komentarz
komentarz

To zaproponujcie mi jaka najlepiej będzie u mnie działać ta pamięć RAM. (do 139zł chce kupić)?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.