x-kom hosting

Acer 5612ZWLMi i MemoryStick Driver ;-)

kordian
utworzono
utworzono

Posiadam laptopa firmy Acer, model 5612ZWLMi z systeme operacyjnym Windows Vista Home Premium.

Chciałbym przerzucić zdjęcia z karty pamięci MemoryStick PRO Duo 1GB firmy Sony na mego laptopa ale wkładając ją do portu kart pamięci wyświetla mi się komunikat, że potrzebny jest sterownik do tejże karty.

Vista nie może go wyszukać i prosi o płytę z nim. Na tym kończą się moje poszukiwania sterownika.

Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć skąd mogę wziąć ów sterownik abym mógł przerzucać dane z karty na dysk twardy?

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam, Konrad.

p.s. wiem, że mogę to zrobić bezpośrednio z aparatu za pomocą kabla USB ale chciałbym mieć także możliwość bezpośreniego zrzutu danych z karty. końcu jeśli mam ten port to niech się na coś on przyda.

kordian
komentarz
komentarz

Niestety nie działa ale dzięki za zainteresowanie.

[edit]

za pierwszym razem zadziałało. Następnie włożyłem kartę i włożyłem ponownie i od tamtej pory ślad po napędzie zaginął. Nie pomogły kolejne instalacje, za każdym razem system nie widział karty. Mało tego nawet nie reagował na jej włożenie (wcześniej pokazywało, że wsadzono kartę ale nie ma do niej sterownika - teraz nie reaguje w ogóle).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.