x-kom hosting

2x 1GB Kingston 533Mhz

cubeaim
utworzono
utworzono

Mam drugiego kompa złożonego. Konfiguraca to:
Athlon x2 3800+ 2.0Ghz
Msi K9AGM2
GF 7600GT PNY 256Mb Gddr3
Dysk 400Gb Samsung 2 talerzowy.
Zasilacz 400W Colorsit

i mam 1 kostkę ramu Kingston 1Gb ddr2 533mhz
PC jest w głównej mierze do neta i super wydajnośc nie jest wymagana.
Chcę dokupić drugą identyczną i próbuję to zrobić.
Pytanie - ram 533mhz w niewymagających aplikacjach i necie - będzie podobnie wydajny jak 800Mhz?
2 kostki 533Mhz mnie kosztują do 120zł , a 2 x 1Gb 800Mhz raczej 140zł i wzwyż.
Można na tym oszczędzić?

webber
komentarz
komentarz

Mam w drugim kompie do neta właśnie 1 GB Kingstona 533 MHz i nie ma problemów z wydajnością. Oczywiście będą mniej wydajne od "osiemsetek" ale podczas przeglądania neta czy słuchania muzyki tego się po prostu nie odczuwa.

Piszesz, że masz już 1 moduł 1 GB, więc chcesz dołożyć pamięć czy wymienić? Ja w tej sytuacji po prostu dołożyłbym kolejny moduł 1 GB i starczy :)

cubeaim
komentarz
komentarz

Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :) Mam właśnie kostkę 1gzB 533hmz od kumpla za 50zł kupioną i szukam drugiej o takim samym symbolu na allegro.
Mam drugiego kompa do wydajnych rzeczy, a tego chcę właśnie do Neta i muzyki itp. 0 gier i innych wymagających mocy aplikacji.

cj7
komentarz
komentarz

[quote]szukam drugiej o takim samym symbolu na allegro.[/quote]
Wystarcz że kostka będzie taktowana jako 533Mhz i może być nawet innego producenta. Ważne żeby było to samo CL (CAs Latency).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.