x-kom hosting

Problem z płytą główną???

satan696
utworzono
utworzono

Witam!

Trzy dniu temu kumplowi siadł komp. Posrostu właczył go i... I zastał go czarny ekran...Monitor wygasa i nic sie dalej nie dzieje... Czy to wina płyty głowniej??? Pomózcie!!! ? ? ?

Pzdr.

ziom
komentarz
komentarz

Piolecam testy krzyżowe tzn. weź jego kartę graficzną do siebie, a swoją do siebie i zobacz czy działa. Czy twoj kolega odłączał może głośniczekm w srodku komputera?

Gość
komentarz
komentarz

satan696, To może być wina spalonej płyty głównej. Jeżeli się nie włącza (np. wentylatory) to jest na 99% spalona, albo spalony jest zasilacz.

satan696
komentarz
komentarz
satan696, To może być wina spalonej płyty głównej. Jeżeli się nie włącza (np. wentylatory) to jest na 99% spalona, albo spalony jest zasilacz.

wszystkie wentylatory działaja. Zasilacz, wentylator od procesora itd. Ale jak włączam nie ma nic na ekranie.... Czarno... przełożyłem moją grafike i jest to samo z tym, że jest pisk z głośniczka w komputerze. Co mogło się stać??? ? :/

Gość
komentarz
komentarz

satan696, Jest pisk? Opisz jaki.

satan696
komentarz
komentarz
satan696, Jest pisk? Opisz jaki.

Pisk jest krótki i ciągły.

Gość
komentarz
komentarz

Popraw mocowanie pamięci, a najlepiej przeczyść jej styki i sprawdź poprawność zamontowania procesora.

satan696
komentarz
komentarz
Popraw mocowanie pamięci, a najlepiej przeczyść jej styki i sprawdź poprawność zamontowania procesora.

Przełożyłem nawet swoją pamięć a także zasilacz i jest ciągle to samo :/ Co do procesora to jeszcze nie próbowałem.

tazman
komentarz
komentarz

Podociskaj przewody przełóż pamięci w inne sloty, sprawdź czy kondensatory skupione wokół gniazda procesora nie są napęczniałe

satan696
komentarz
komentarz
Podociskaj przewody przełóż pamięci w inne sloty, sprawdź czy kondensatory skupione wokół gniazda procesora nie są napęczniałe

Zrobiłem tak i nic. Poprzekłądałem dziesieć razy i nic sie nie zmienia. Kondensatory też są w porządku. Nie mam pojęcia co się mogło stać :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.