x-kom hosting

POMOCY ! Potrzebuje sterownikow ! matshita dvd-ram uj-880 AS

stonas123
utworzono
utworzono

Witam ! Mam pytanie a zarazem wielka prosbe szukam sterownikow do DVD-RAM matshita dvd-ram uj-880 szukalem na necie i za cholere nie moge znalesc :/ Bardzo prosze o poomoc !! Korzystam z windows Vista 32 bit Sprzet Toshiba Satelite L300- 1CU Pozdrawiam

animek3
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o sterownik do DVD to może być problem ;)
Do czego Ci ten sterownik?
Zapewne jakiś problem z odtwarzaniem płyt, opisz co się dzieje, bo coś nie sądzę, aby to była wina sterowników...

stonas123
komentarz
komentarz

Wiec tak juz wszystko opisuje ;) Mam dvd-ram i wogole vista nie widzi tego cd -romu jak wchodze w moj komputer ni9e mam wogole dysku jak wchodze w menadzer urzadzen to przy stacji dyskjow pisze MATSHITA DVD-RAM i zaraz po lewej stronie od napisu MATSHI.. Jest na zoltym tle wykrzyknik ... Ogolnie cd - rom dziala jak wkladam to zaczyna krecic mryga lampka od cd - romu ze cos tam jest aktywny ale potem nagle robi sie cicho i naped przestaje dzialac .. To nie jest wina sterow ? bo z tego co widzialem stery mam z przed ponad roku .. Pozdrawiam

animek3
komentarz
komentarz

[i]cyt[/i]. [url="http://www.microsoft.com/communities/newsgroups/en-us/default.aspx?dg=microsoft.public.pl.windows&tid=348f1a84-8325-420e-a54f-6564143d2683&cat=&lang=&cr=&sloc=&p=1"]Microsoft Groups[/url]
"Wejdz w men. urzadzen i usun Dyski, Cdrom oraz kontrolery. Zrestartuj
komputer, system teraz wykryje prawidłowo Twoje nośniki i je zainstaluje
samoczynnie.
lub
Wklej do notatnika tresc zawarta pomiedzy liniami ---------- i zapisz jako
plik.reg

----------------------------------------------
REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}]
"UpperFilters"=-
"LowerFilters"=-

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdr4_2K]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdralw2k]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdudf]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UdfReadr]

-----------------------------------------------

Terz kliknj na tym pliku, a wpisze sie do rejestru.
Restart "

  • 4 lata później...
starasroka
komentarz
komentarz

Witam. Skorzystałem z porady i napęd działa. Dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.