x-kom hosting

Pamięć ram ddr pc 3200 1GB

MiloszMiki
utworzono
utworzono (edytowane)

Ostatnio w everest zauważyłem że szybkość mojego ramu wynosi 200mhz a powinno być chyba 400mhz.A jaka ma być częstotliwość bo też chce zmienić to w biosie?Wiem jak to zrobić bo w biosie jest jest i częstotliwość i coś drugiego wiec to jest najpewniej szybkość.Jednak tylko się dopytuję czy dobrze zrobię jeśli szybkość ustawię na 400mhz i częstotliwość.I pytanie jeszcze jak wyjąć procesor bo mam ze starego kompa i jak sprawdzić czy się nie spalił lub rozwalił?

Gość
komentarz
komentarz

mnozysz x2, tak pokazuje w everescie, ja mam ramy 1066, a pokazuje 533.

Najlepiej jak wlozysz procka do kompa i zobaczysz, i najwyzej zobacz czy nie ma przypalen na Nim.

  • Dobra wypowiedź 1
MiloszMiki
komentarz
komentarz

A coś się stanie jak ustawię w biosie te dwie opcje po 400mhz?.Tylko jak zdjąć wentylator żeby nie zepsuć?Oraz pytanie o to jaka być powinna być temp. procka dla celerona d prescott 2,4Ghz bo w spedfan pisze że mam 65 do 75 stp. a mam otwartą pokrywę.Może uda się ten wentylator zamienić ale nie wiem jak za to się zabrać?

Elektryk2009
komentarz
komentarz

Zmień pastę termo przewodzącą, oczyść wiatrak. Zamontuj dodatkowe wentylatory w obudowie.

  • Dobra wypowiedź 1
MiloszMiki
komentarz
komentarz

Wentylatorek czyściłem pasty nie mam a dodatkowe chłodzenie nie wiem gdzie miałbym zamontować.

Elektryk2009
komentarz
komentarz

Dodatkowe wentylatory prawdopodobnie można zamontować u ciebie w tylnej części obudowy, z przodu lub na bocznej ściance.

Czy twój problem nadal występuje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.