x-kom hosting

"Utracone Dane"

Maxsimus
utworzono
utworzono

Witam. Dzisiaj reinstalowałem system. Posiadam dwa dyski. Jeden z systemem, który formatowałem i jeden z danymi, który zostawiłem w spokoju. Po sformatowaniu utworzyłem na pierwszym nowe partycje. Po starcie systemu drugi dysk jest zupełnie pusty. Jak mogę odzyskać te dane, skoro go nie formatowałem? W konsoli odzyskiwania wchodząc do diskpart chyba nie jest to obszar podzielony na partycje, a powinien być. Czy jest szansa, ze jak z całej pojemnosci dysku utworze z powrotem partycje to dane sie pojawią?

Mr.Hyde
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli utworzysz partycje to nie ma szans na odzyskanie danych. Na odzyskiwaniu danych się nie znam, ale jeżeli miałeś partycje i ich teraz nie masz to znaczy ze wszystkie dane poszły w pi**u. Spróbuj podłączyć ten dysk do kompa i użyć jakichś programów do odzyskiwania danych. Niestety tylko tyle mogę Ci powiedzieć. A no i jeszcze możesz puścić hdtune, żeby sprawdzić czy nie ma badów

rokko
komentarz
komentarz

Użyj oprogramowania do odzyskiwania danych, najlepiej w formie bootowalnej płyty CD/DVD, zobacz programem R-Studio czy w ogóle pliki są do odzyskania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.