x-kom hosting

[PS3] Rejestrowanie obrazu

Bula271
utworzono
utworzono

Witam.
Czy istnieje możliwość rejestrowania obrazu na PlayStation 3? Jakiś program, jak np. Fraps na PC... Szukałem w sieci ale znalazłem jedynie jeden temat gdzie koleś zapytał o to i dostał jedną odpowiedź, że można kupić jakieś urządzenie, nie pamiętam dokładnie jakie, ale był to wydatek rzędu kilku stówek. Akurat aż tak zdesperowany nie jestem ;D

Superyaa
komentarz
komentarz

Albo kamera, albo jakaś karta ;O

  • 5 tygodni później...
Ziomal1997
komentarz
komentarz (edytowane)

Musisz kupić specjalną kartę do k[b][color="#FF0000"]om[/color][/b]pa za ok 200 zł. Podłączasz do niej konsole , instalujesz oprogramowanie i nagrywasz...

Edytowane przez Duban
ort //Duban
NowakoV
komentarz
komentarz

Jeżeli PS3 ma composite'a a z tego co pamiętam to ma...spróbować można tym: http://allegro.pl/item928675612_video_grabber_cd_zgrywanie_z_vhs_kamer_sklep.html
Na pewno wyjdzie dużo taniej, ale stracisz na jakości. Nagrywać w HD się nie będzie dało raczej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.