x-kom hosting

[Rozwiązany]Word 2007

efekt1
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jak w wordzie 2007 obrócić tekst o 90 stopni?

Edytowane przez naekana
zmiana nazwy tematu na bardziej konkretną

delqs
komentarz
komentarz

Wstaw -> WordArt -> wpisz tekst. wstaw.

później:

PPM na obiekcie wordart (tekście) -> Formatuj obiekt WordArt -> w zakładce Rozmiar: Obracanie -> Obrót: ustaw wartość.

Możesz także pobawić się także pokrętłem obrotu - w górnej części ramki, pośrodku.
[size="1"][b]
autor:kahoona[/b][/size]

efekt1
komentarz
komentarz

Witam.To jest jeden ze sposobów, ale chyba 1,5 roku temu robiłem to w samym wordzie 2007.Pamietam,że po uruchomieniu jakiejś funkcji-nie pamiętam jakiej w polu akapit - wyrównanie do lewej,prawej itp. zmieniały mi sie okienka z poziomych na pionowe.Pisałem wtedy jakieś ogłoszenie i pod spodem wstawiłem nr telefonu do wydzierania.Pamięć zawodzi, jak się coś robi jednorazowo i stąd mój problem.Pozdrawiam

naekana
komentarz
komentarz

Chodzi Tobie o zmianę kierunku tekstu.

- zwykły tekst: wstaw pole tekstowe na wstążce pokażą się "Narzędzia pól tekstowych", spośród nich wybierasz polecenie "Kierunek tekstu".

- tekst w tabeli: zaznacz komórkę i z menu kontekstowego wybierz "Kierunek tekstu".

efekt1
komentarz
komentarz

O to mi chodziło.Wielkie, wielkie dzięki.Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.