x-kom hosting

Assassin's creed-spolszczenie

tomm98
utworzono
utworzono

szukalem wszedzie informacji o spolszczeniu assassin's creed i nigdzie nie moglem znalezc...
chodzi mi tylko o podmiane plikow zeby chocial byly polskie napisy...
prosze o linki i pomoc jak to zrobic... bede dluzny!! ;)

Mephic
komentarz
komentarz

A gdzie grę kupiłeś?

Cendrek
komentarz
komentarz (edytowane)

Na torrentach :D
[color="#FF0000"]Czy kolega jest autorem tematu, czy po prostu uważa, że wnosi coś konstruktywnego? //Mephic[/color]

Edytowane przez Mephic
  • Dobra wypowiedź 1
tomm98
komentarz
komentarz

od kolegi i jest po ang ;/ nie da sie jej spolszczyc???

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Przykro mi ale spolszczenie do tej gry na 99% nie istnieje. Wpisz sobie na google, poczytaj trochę i sam się dowiesz. Można coś pokombinować z podmianą plików z wersji PL, ale nie wiem czy ma to sens. Pozdro.

tomm98
komentarz
komentarz

no wlasnie chodzi o ta podmiane plikow do napisow... slyszalem ze czasami to przyniosi efekt tyle ze nie moge nigdzie znalezc napisow do tej gry bo wszystkie linki z rapida sa juz wygasle ;// dlatego prosze o wzucenie... gosc nawet na jednym forum napisal jak to zrobic:

[quote]A OTO INSTRUKCJA INSTALACJI :
Są to dwa pliki:
DataPC_StreamedSounds.forge
DataPC_StreamedSoundspol.forge
o ile z DataPC_StreamedSounds.forge nie ma żadnego problemu podmieniasz normalnie kopiując i zastępując DataPC_StreamedSoundspol.forge możesz mieć większy problem... Trzeba najpierw poszukać jaki jaki mamy plik, może to być np.: DataPC_StreamedSoundseng.forge lub DataPC_StreamedSoundsrus.forge itp. w zależności od tego jaką wersję językową gry masz zainstalowaną. Jak już to znajdziesz to musisz zmienić nazwę pliku który ściągniesz -> DataPC_StreamedSoundspol.forge na taką jak jest u Ciebie. Musi sie się pojawić komunikat o zastąpieniu (podmiance) plików jak przy DataPC_StreamedSounds.forge wtedy się na to zgadzasz i cieszysz się grą z polskim dialogiem OCZYWISCIE WSZYSTKIE TE OPERACJE WYKONUJEMY W KATALOGU GłOWNYM GRY domyślnie: C:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed[/quote]

podal takze linki lecz wygasle:
------------------------------

Inny user napisal tak
[quote]Podobno żeby spolszczyć grę trzeba tych plików z Polskiej wersji :
DataPC.forge
DataPC_Assassination_Talal.forge
DataPC_Extra.forge
DataPC_Flashback_Paradise.forge
DataPC_LoadingRoom2.forge
DataPC_Map_Menu.forge
DataPC_Memory_Corridor.forge
DataPC_Present_Room.forge
DataPC_StreamedSounds.forge
DataPC_StreamedSoundspol.forge
DataPC_Common.forge
DefaultBindings.map
Katalog "Videos"[/quote]

tez nie wiem czy to prawda ale najbardziej zaciekawilo mnie to:
[quote]Witam jest spolszczenie niestety tylko napisy

znalazłem 2 ale mi eis udało z pierwszego wiec 2 nietestowaniem mam nadzieje ze się i wam przyda pozdrawiam

http://rapidshare.com/files/258361470/Spolszczenie_Assasin_creed_s_napisy.rar

http://rapidshare.com/files/258369658/spolszczenie.rar[/quote]

Niestety oba linki sa wygasle ;//

Na swietle tego co napisalem moze ktos teraz pomoze.... nie musi byc dubbingu chodzi tylko o napisy...

almarjur
komentarz
komentarz (edytowane)

Próbowałeś zmieniać w rejestrze ?

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\UBISOFT\Assassin's Creed]
"Language"="Polish"

Nie gwarantuję, że pomoże ale warto spróbować.

Edytowane przez almarjur
tomm98
komentarz
komentarz

Odkrylem cos ciekawego... kiedy wkladam plyte z gra do na bedu uruchamia sie automenu... ktore odziwo jest po polsku... malo tego... odkrylem ze w katalogu z zainstalowana gra jest j.polski... (zrobilem tak ze screeny tych wszystkich rzeczy ale pisze z kompa kumpla bo mi net nie chodzil...)
wgram te screeny jak odzyskam net... pytanie jest teraz takie.... jak zmienic ten pier.... jezyk w grze... bo wszystko chyba wskazuje na to ze sie da zmieniac jezyki tylko gdzie (w katalogu z jezykami jest tez pare innych oprocz polskiego i ang ale to chyba normalne) Gdzie sie zmienia jezyki w grze!!!!!!!!!????

a tu macie screeny:

:pff:

[color="#FF0000"]// Człowieku, to jest totalny bełkot. Nic nie zrozumiałem z tego posta.
// Jak chcesz, żeby ktoś ci pomógł to zacznij normalnie pisać.
// NowakoV[/color]

  • 2 miesiące później...
Ksawery666
komentarz
komentarz

Jakie Hasło

BlackRaven
komentarz
komentarz

Spolszczenie do tej gry nie istnieje (Polska wersja instaluje się od razu w tym języku). Podmiana plików z polskiej wersji sciągniętych z Rapida jest niewiele mniejszym piractwem niż ściągnięcie całej gry. Chcesz grać w PL? Kup polską wersję, proste.

  • 2 lata później...
pipes
komentarz
komentarz

[quote name='BlackRaven' timestamp='1270834488' post='1008515']
Spolszczenie do tej gry nie istnieje (Polska wersja instaluje się od razu w tym języku). Podmiana plików z polskiej wersji sciągniętych z Rapida jest niewiele mniejszym piractwem niż ściągnięcie całej gry. Chcesz grać w PL? Kup polską wersję, proste.
[/quote]

Na jakiej podstawie tak twierdzisz. Wlasnie dzisiaj kupilem gre nie po polsku bo mieszkam w niemczech. Myslalem ze spolszczenie jest juz dostepne jak do kazdej normalnej gry ale niestety bede musial przejsc ja po angielsku/niemiecku mimo tego ze mam oryginal.

kubasmierci
komentarz
komentarz

Hmm może napisy se włącz może ogarniesz co się dzieje, sądzę że umiesz angielski na poziomie podstawowym. Słyszałem że na steam'ie się da język zmienić, moi koledzy na steam'ie 24/7 siedzą na FPS'ach (MOH, BF3, COD), sam nie korzystam to Ci nie powiem jak to się robi. Ale chyba jak piszą koledzy up, takiego ogólnego spolszczenia chyba nie ma.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.