x-kom hosting

Windows 7 Samoistne sciszanie sie glosnikow

plich15
utworzono
utworzono

Witam
Mam problem z dzwiekiem na Windowsie 7,prawdopodobnie nastapilo to pozmianie przezemnie systemu z windowsa xp na 7.Dzwieki podczas ogladania filmow czy sluchania muzykisamoistnie sie scisza :/ nie wiem przez co jest to zwiazane,zmienilem juz odtwarzac,wgralem najnowsze kodeki k-lite,a dzisiaj nawet zakupilem nowa karte muzyczna gdyz posiadalem zintegrowana i myslalem ze to moze ona siadla,prosze doradzcie mi co moze byc na rzeczy....

Głosniki: Creative Inspire T6100 5.1
Karta muzyczna: Creative SB 5.1 VX

  • 1 miesiąc później...

cbool333
komentarz
komentarz

ja przed chwilą miałem taki problem że w win7 dzwiek sam sie ścisza i podgłasza, co chwile i okazalo sie ze wystarczy przestawic w panelu starowania - potem dzwiek i wziasc ostatnia zakładke(komunikacja) i tam jest scisz dzwiek systemu windows podczas wykrycia aktywnych polaczen glosowych(z pamieci) i wystarczylo przestawic na "nie rob nic" a z programow ktore mogly mi to nagle "spaprac" wytypowalem ze mam odpalone gg10 ledwo pobrane a wiec to 100 procent gg a wiec gg10 z marca ma buga Tyle ze jak wiadomo gg10 to jeszcze beta wiec (nie) można im to wybaczyc :)
to info dla tych ktorzy by mieli podobny problem :pot:

  • 2 lata później...
Lanto
komentarz
komentarz

Ja mam ten sam problem, poświęciłem na to kilka dni, zrobiłem wszystko co opisaliście powyżej a nawet więcej i nadal to się dzieje, ale ... mam laptopa Samsung RV520 z W7 i ma on pewną aplikację, mianowicie SRS Premium Sound, kiedy jest ona w użyciu i głos jest na cały regulator to po kilku sekundach/minutach sam się ścisza, natomiast kiedy ją wyłączę tak się nie dzieje. Co śmieszne, kiedy komp jest podłączony do głośników aplikacja ta działa bez zarzutów i jest mi w stanie ktoś to wyjaśnić ??

  • 2 lata później...
pomyslowy dobromir
komentarz
komentarz

Witam,mialem ten sam problem z glosnikami Creative 5100 sciszaly sie i podglaszaly samoistnie.Problem jest po stronie sterownikow,moim zdaniem.Odinstalowalem stary REALTEK i zainstalowalem nowy dla wszystkich windowsow,i problem zniknal,wszystko sie ustabilizowalo.Same ustawienia w panelu sterowania nic nie daly,wiec proponuje sprobowac moim sposobem.Pozdro

 


Witam
Mam problem z dzwiekiem na Windowsie 7,prawdopodobnie nastapilo to pozmianie przezemnie systemu z windowsa xp na 7.Dzwieki podczas ogladania filmow czy sluchania muzykisamoistnie sie scisza :/ nie wiem przez co jest to zwiazane,zmienilem juz odtwarzac,wgralem najnowsze kodeki k-lite,a dzisiaj nawet zakupilem nowa karte muzyczna gdyz posiadalem zintegrowana i myslalem ze to moze ona siadla,prosze doradzcie mi co moze byc na rzeczy....

Głosniki: Creative Inspire T6100 5.1
Karta muzyczna: Creative SB 5.1 VX

Zmien sterowniki dzwieku na Realtek High Defination z tego roku znajdziesz go na Instalki pl.Mnie pomoglo.Odinstaluj stary i zainstaluj nowy.pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.