x-kom hosting

Gentoo

olej3232
utworzono
utworzono

Witam! Szukam jakiegoś opisu instalacji gentoo ze stage 1, ale nic nie mogę znaleść (poza TYM),niestety nie wiele tu tego, jak by miał ktoś jakieś FAQ albo opisał by proces instalacji to był bym wdzięczny!

Zastanawiam się co będzie mi potrzebne po instalacji, co warto ściągnąć wcześniej?

P.S. Jeśli temat nie w tym dziale proszę o przeniesienie! Nie wiedziałem gdzie go wcisnąć

Zarov
komentarz
komentarz

Czemu akurat stage 1? Instalacja Gentoo jest męczarnią, i mowa tu o stage 3, o stage 1 to nikt nie mówi nawet.

Dokumentacje Gentoo jest jedną z najlepszych i jak tam jest tylko tyle o stage 1 to więcej się nie dowiesz.

olej3232
komentarz
komentarz

Domyślam się, wiem, że jest to trudne i czasochłonne, ale dzięi temu można bardzo dokładnie poznać system, spróbuje na forum gentoo, może ktoś z tamtąd będzie potrafił mi pomóc!

  • 1 miesiąc później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.