x-kom hosting

Jak zainstalować program pod 32bit na Win7 64 bit?

kondziokondzio
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Da się tak wogole ?

Gość
komentarz
komentarz

Niestety nie da się musisz ściągnąć 64 bitową wersję programu :D

FlameRunner
komentarz
komentarz

No tak normalnie. Po prostu bierzesz i instalujesz.
Większość mojego softu na systemie x64 to aplikacje 32-bitowe.

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='FlameRunner' date='22 styczeń 2010 - 22:26' timestamp='1264195619' post='956652']
No tak normalnie. Po prostu bierzesz i instalujesz.
Większość mojego softu na systemie x64 to aplikacje 32-bitowe.
[/quote]

Właśnie nie jak ja zmieniałem oprogramowanie (z xp na 7) to zaden program mi nie działał Musiałem ściągać wersje 64 bitową

FlameRunner
komentarz
komentarz

Hmm... W takim razie chyba muszę powiedzieć połowie mojego softu, żeby przestał działać. Obejmuje to także przeglądarkę z której piszę tego posta.

Gość
komentarz
komentarz

Oj no po prostu u mnie nie działały (np. Daemon,Winrar,antywirus itd.) :(

Vol
komentarz
komentarz

niektóre programy mają problem z kompatybilnością z systemami x64. wtedy prawoklik>tryb zgodności.
ale w przypadku chociażby antyvirusa lepiej ściągnąć działającą na systemach 64bitowych.

ZooMpl
komentarz
komentarz

[quote]Oj no po prostu u mnie nie działały (np. Daemon,Winrar,antywirus itd.)[/quote]
Ciekawostka , u mnie to wszystko działało nawet na wersji beta 7.
Ale jeśli ktoś wgrywa antywira pod XP na 7 i sie dziwi, że nie działa..
Swoją drogą , winrar istnieje też 64 bitowy. A deamon świetnie działał 32 bitowy

Vol
komentarz
komentarz

tak, ale od najnowszej wersji. ja z poprzednią miałem problemy z kompatybilnością, nawet tryb zgodności nie wyrabiał ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.