x-kom hosting

Pytanie dotyczące monitora LCD

pysiul86
utworzono
utworzono

witam witam

mam do was takie pytanko zastanawiam sie nad kupnem monitora LCD i nie wiem wlasnie poniwaz nurtuje mnie jedno pytanie zastanawiam sie nad monitorem 19 calowym albo 17 calowym

prosze mi powedziec jaka jest roznica bo zauwazylem ze 17 maja mniejsza plamke niz 19 czyli w 19 ten obraz bedzie w rzeczywistkosci mniej ostry niz w monitorze 17 calowym ??

obraz bedzie w takiej 19 chyba wiekszy w sensie ze np pasek startu bedzie takze wiekszy ??

Przemek
komentarz
komentarz

Jesli masz kase na 19'' to polecam.

Nie widac duzej roznicy miedzy 17'' a 19'' w wyswietlanym obrazie biorac pod uwage monitory tej samej firmy.

Komfort pracy na 19'' jest o wiele lepszy tylko pamietaj ze jesli masz kase na pozadna 17'' czyli okolo 800zl to nie pakuj sie w 19''.

pysiul86
komentarz
komentarz

mama doklanie 900 zł, co byscie polecicli z LCD ?

pysiul86
komentarz
komentarz

mozesz mi podesłac screnny tego ekranu co posiadasz ? w senie zrob print screnny dobrze?

Silent Hunter
komentarz
komentarz

a jaka masz zkarte graf ?

[ Dodano: 2007-07-21, 00:20 ]

to nie na temat :D

pysiul86
komentarz
komentarz

7900gs jak mozna to podeeslij na forum na sek

Silent Hunter
komentarz
komentarz

masz skypea ?

[ Dodano: 2007-07-21, 00:30 ]

komp ok ALe ja zostane przy swoim(ktory posiadam0 monitorze niezawodny :) ALe ten Benq też jest ok ale znacznie gorszy.

[ Dodano: 2007-07-21, 00:30 ]

sry nie ten temat przepraszam

pysiul86
komentarz
komentarz

na gg sie odezwij jestem na ukrytym teraz wiesz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.