x-kom hosting

PS2(slim) VS XBOX1

Ziomal1997
utworzono
utworzono

Mam pytanko bo muszę mój telewizorek wykorzystać (mam neta) i parę pytań co do tych konsol
-Którą kupić ,jakie mają ceny
-Czy Xbox live (jeśli coś takiego w xbox1 jest XD)jest płatny ?
-Jakie są mniej więcej roździelczośći
-Czy Xbox1 nie występuje w jakiejś mniejszej wersji ?
-WOJNA PADÓW !!! ;)
-Jak wygląda menu w PS2 i czy da się wgrać jakiś soft fajniejszy który doda nowe funkcje(nie chodzi o przerobienie)
-Która ma lepsze gry
-Która jest po prostu lepsza
-Czy pod te konsole są takie gry jak GTA san andrea,Vice city stories,Starsze nfsy,(I COŚ DO STRZELANIAAA)

MalinowyTomek
komentarz
komentarz

Na połowe pytań odpowiedzą ci google

Mam ps2 slim i dawałem 399 zł z jedym padem. Gier nie ma za ciekawych moim zdaniem xbox ma lepsze gry. Ale kazdy ma inne zdanie.

Karol0211
komentarz
komentarz

a dlaczego chcesz ps2 lub xboxa? Nie lepiej uzbierać i kupić ps 3 lub x360?

Duban
komentarz
komentarz

Może kogoś nie stać ?

Tak samo zamiast kupować Malucha powiesz: Po co Malucha ? Lepiej uzbierać i kupić Ferrari !

Pomyśl..

Karol0211
komentarz
komentarz

no w zasadzie ... ale ile gier wychodzi na xbox'a? Zawsze można na raty zabrać konsolę, ale ok.

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Miałem przyjemność posiadać obie te konsole,ale to dosyć odległe czasy.Nie bawiłem sie w zadne zmiany menu itd(nie wiem czy sie tak wgle da.Xbox Live to jest chyba opcja wprowadzona dopiero z 360,ale pewny nie jestem.Jeśli chodzi o gry to wiekszosc bardziej znanych tytułów była przeciez wydawana na wszystkie konsole więc z tym nie powinno byc problemów.Co do pada to znacznie bardziej wole xboxa,GTa San Andreas itp spokojnie chodzi na obu konsolach.Ogolnie moim zdaniem Xbox ma wieksza magie,niestety jest duzo wiekszy ox ps2 slim ale i tak wybrałbym xboxa:)

Ziomal1997
komentarz
komentarz

Duban słuszna uwaga...

Jednakże zdecydowałem się na XboX360 bo nie jest aż taki drogi http://allegro.pl/item899098471_xbox360_arcade_jasper_512mb_liteon_83850v1_2_gry.html
Wezmę sobie arcade z 1 padem i bez dysku bo mam dysk 120 gb od mojego starego elite (pierwsze modele) dostał porostu RROD

  • 3 tygodnie później...
IraVehementi
komentarz
komentarz

hmm... ciekawa kwestia, która moim zdaniem zależy głównie od gustu. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny do PS2 Slim wejdzie praktycznie wszędzie, jest bardzo wygodna, Xbox to taki potworek rozmiarami przypomina bodaj Atari 5200 :D
Pady to kwestia przyzwyczajenia, cenowo PS2 wydaje mi się tańsza, używaną (ale nie zużytą) można kupić za 250 zł, nieprzerobioną. PS2 wydaje mi się również tańsza w eksploatacji, ale tego do końca nie wiem. Gry: PS2=Final Fantasy, God of War, Xbox=Left 4 Dead, Halo. Więc tutaj też kwestia gustu.
Co do Internetu, to pamiętam, że PS2 miało bodaj drogi abonament, ale to chyba też nie do końca prawda.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.