x-kom hosting

Blad adaptera sieci !

OpawelQ
utworzono
utworzono (edytowane)

Powie mi ktos co tu jest nie tak i jak temu zaradzic ?
na obrazku jak widac zaznaczylem kolege. napisane bylo ze polączono, i ze jest tunel bezposredni. no ale z prawej storny jest ten zolty trojkat jak nacislem na tego kolege z listy hamachi i nacislem zeby go pingowac to nie bylo polaczenia caly czas pokazywalo ze uplynal limit czasu zadania itd.
internet mam radiowy z antena. zapora wylaczona. antyvirus avast. win XP
[URL=http://img340.imageshack.us/i/82902770.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4148/82902770.th.jpg[/IMG][/URL]

Edytowane przez naekana
przenoszę do odpowiedniego działu

gorg81
komentarz
komentarz

z tego co wygooglowałem :) wydaję się że jest to dosyć powszechnie znany problem i jest to wina serwerów i po jakimś czasie kilku dni (2-3) problem znika , pamiętam że jak kiedyś instalowałem to draństwo to miałem z tym kłopoty typu że wszyscy widzieli sieć ale nikt nie mógł do niej wejść mimo hasła ale po jakichś właśnie czasie problem sam ustąpił :)

gorg81
komentarz
komentarz

i masz plusa :) ja byłem mniej zaparty poczekałem zgodnie z poradami aż mi zniknie problem :E

  • 1 miesiąc później...
yoshimitsu
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='OpawelQ' date='23 styczeń 2010 - 01:59' timestamp='1264208367' post='956772']
ok dzieki. szukalem tez w google i sie okazalo ze trzeba bylo zmienic ustawienie w polaczeniach tak zeby hamachi bylo uzywane jako pierwsze polaczenie :) problem zniknal :)wchodzimy w panel sterowania/polaczenia sieciowe- tam wchodzimy w MENU/zaawansowane/ustawienia zaawansowane i tam w okienku hamachi przesuwamy na sama gore :) potem reset kompa
[/quote]


Super tylko jakiego systemu używasz bo ja XP i nie mam takich opcji o jakich piszesz w połączeniu sieciowym. Tam jak wchodzę to w ogóle nie widzę HAMACHI więc nie wiem jak je mam przesunąć :)

Może ktoś łaskawie mi pomoc bo mam ten sam problem co autor, czyli ten wykrzyknik !!!


OK teraz mi się pokazała jak wgrałem wersje 1.0.3.0 bo najnowsza wersja 2 jest jakaś zepsuta i tam tego nie było :) teraz tylko zobaczę czy będę mógł się połączyć z kumplem

Edytowane przez yoshimitsu
  • 6 lat później...
olopies
komentarz
komentarz (edytowane)

piszę ten post w celu zapobiegawczym, gdyby ktoś miał podobny problem, a nie mógł znaleźć rozwiązania.

 

Do rzeczy. Pobieracie Kebabpacka podanego w załączniku i instalujecie kolejno 
1. 1.hamachi install

2. hamachi

w kroku pierwszym sztucznie instaluje nam sieć hamachi, po instalacji tego pliku powinien wyświetlic się błąd żeby spróbowac zainstalować plik pózniej, w kroku drugim (jest to hamachi z oficjalnej strony hamachi, także jeśli będzie wersja nieaktualna pobierzcie najnowszą) instalujemy hamachi, i włala cieszymy się zniknięciem żółtego wykrzyknika

KebabPack.rar

Tutaj skanik pliku:

https://www.virustotal.com/pl/file/45e0fc51df2bd94f43221d32b1dd88bf47ac43a621953084e1419edafef9c79a/analysis/1469013595/

Edytowane przez olopies

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.