x-kom hosting

[Rozwiązany] Znikający Winamp

XAN7
utworzono
utworzono

Witam.
To mój pierwszy post na tymże forum, zatem od razu przejdę do rzeczy.

Problem jest taki, że czasami gdy odpalam jakiś plik muzyczny .mp3 to muzyka zaczyna grać, jednakże winamp'a nie ma w ogóle na pasku, a muzyka gra dalej jak gdyby nigdy nic. Można wtedy wyłączyć winamp'a w procesach (ctrl+alt+del) i po ponownym uruchomieniu pliku .mp3 jest ok.
Spotkał się już ktoś z czymś takim ? Od czego to może być spowodowane ? Winampa jeszcze nie reinstalowałem, bo może jest to drobny mankament, który spokojnie można naprawić bez ponownej instalacji. Wersja Winamp'a na, której dzieją mi się te czary to 5.56

naekana
komentarz
komentarz

W Winampie: Opcje->Preferencje i na karcie powinno być zaznaczone "wyświetl Winampa w pasku zadań"[attachment=9509:winamp.JPG]

XAN7
komentarz
komentarz

Nie, to nie to. Mam to zaznaczone. Ponadto kiedy winamp jest już na pasku i muzyka gra i kiedy odpalę następny plik muzyczny to odpala się kolejny ''niewidzialny winamp'' i lecą dwie muzy na raz. W procesach widnieją 2 działające winampy ;-)

Podkreślam, że dzieje się to od czasu do czasu ;-)

naekana
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie masz tą wersję Gadu Gadu, która ma radio skojarzone z Winampem, czyli odpalana przez Ciebie mp3 (czyli plik przypisany przez system do Winampa) odpala się w radiu GG, zamiast w Winampie. Następnym razem, gdy sytuacja się powtórzy, wyłącz radio, w menadżerze zadań wyłącz proces/procesy Winampa i wtedy włącz mp3. Powinno być wszystko si ;)

XAN7
komentarz
komentarz

Ok, też obstawiałem gadu ;-) Problem rozwiązany. Dziękuje koleżance ;p

Edit@ Jeżeli uraziłem godność, to ''koleżance'' zmieniam na ''Pani'' ;-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.