x-kom hosting

"Klatkowanie" obrazu

heye
utworzono
utworzono

Hej!
Na początku chciałem się przywitać z wszystkimi, jako że jestem nowy i jest to mój pierwszy post.
A teraz, chciałbym Was poprosić o pomoc, być może ktoś z Was miał podobny problem jak ja, i uporał się z nim. Otóż mam laptopa Acer 7730G, karta graficzna GeForce 9600M GT Turbo-cache, ekran 17". Kiedy oglądam film przy pomocy Media Player Classic, powiększam obraz tak, żeby był na cały ekran - wszystko gra. Ale kiedy np. włączę ten sam film, ale za pomocą Winampa - pojawia się problem, obraz strasznie klatkuje, nie da się oglądać, przy czym głos jest płynny. Podobnie mam także przy oglądaniu filmików z internetu, kiedy leci coś w małym oknie, jest wszystko ok, ale kiedy powiększę obraz na cały ekran - zaczyna się klatkowanie [kiedy wyłączam tryb FULLSCREEN, kończy się klatkowanie]. Próbowałem wykasować wszystkie kodeki do odtwarzania filmów, zainstalowałem nowe, ale nadal jest to samo. Może problem tkwi w konfiguracji np. karty graficznej, nie mam pojęcia.
Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc.
Dzięki.

MM-Notebooks_pl
komentarz
komentarz

jeżeli chodzi o Winampa to nie jest on odtwarzaczem do filmów,nie obsługuje wielu formatów. Trzeba by wyszukac naprawde dobre kodeki żeby oglądac na nim filmy. Proponuje BestPlayera,to popularny i dobry odtwarzacz. Do internetowych filmików potrzebna będzie Ci aplikacja Java oraz Flash Player.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.