x-kom hosting

Karty graficzne do notebookow

phunk
utworzono
utworzono

Witajcie,

mam pytanie, czy możliwa jest wymiana karty graficznej w notebooku??

Posiadam toshibe satellite pro m30 z karta GeForce FX GO5200(64mb) i nie kryje, ze chcialbym ja zmienic.

Nie wiem tylko czy jest to możliwe, a jesli tak, to na jaka najlepiej?

z gory dziekuje

pzdr

acallk
komentarz
komentarz

Są niektóre laptopy w których mozna ale jezeli nawet to muszą mieć odpowiednie wymiary a odpowiednie wymiary mają niestaty jakieś stare śmiecie niestaty w twoim laptopie niema takiej możliwości

kwachu1992
komentarz
komentarz

czytałem, że w laptopie można wymienić tylko trzy rzeczy:

- ram, max 2GB

- dysk twardy

- procek

ale możliwe, że można wymienić tą kartę bo faktycznie w za wiele gier nie pograsz na 64 mb na karcie ;)

pozdro

Przemek
komentarz
komentarz
czytałem, że w laptopie można wymienić tylko trzy rzeczy:

- ram, max 2GB

- dysk twardy

- procek

To zalezy jaki laptop.

Gość
komentarz
komentarz

W większości laptopów można wymienić tylko pamięć i HDD. Niektóre umożliwiają wymianę procka, a niektóre kartę graficzną. Ale wymiana procka i grafiki wiąże się z pewnymi trudnościami i pewnymi kosztami! Nie jestem przekonany, czy warto ryzykować.

Th3
komentarz
komentarz

Ja rózwnież myślę, że to raczej "marne" rozwiązanie. Lapki sa do pracy, w grach królują PC!! ;P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.