x-kom hosting

Ankieta w word-dzie

p0p0
utworzono
utworzono

Witam!
Problem jest następujący, mam ankietę i tam są kwadraty do zaznaczania krzyżyków

[size="7"]□[/size] Tak

Chodzi o to, że kwadrat musi być na równo z odpowiedzią i musi być dostatecznie duży, alby w umieć w niego wcelować. Jednak gdy powiększam kwadrat to tekst spada na dół i nie jest wyśrodkowany. Jakieś pomysły jak to rozwiązać? Próbowałem wklejać z mapy znaków i robić podpunkty z kwadratów, nieskutecznie.

Proszę o pomoc,
pozdrawiam Daniel

naekana
komentarz
komentarz

[quote]Próbowałem wklejać z mapy znaków i robić podpunkty z kwadratów[/quote]To jest dobra metoda - zdefiniuj punktor spośród symboli i następnie powiększ go w taki sam sposób, jak zmieniasz rozmiar czcionki. Tekst pozostanie na swoim miejscu.
[attachment=9490:ankieta.JPG]

p0p0
komentarz
komentarz

robię tak i wychodzi to:
http://wyslijto.pl/plik/t6d3au38n1

potrafisz to jakoś zmienić i dać jako przykład?

[quote name='naekana' date='19 styczeń 2010 - 19:00 ' timestamp='1263924040' post='953990']
To jest dobra metoda - zdefiniuj punktor spośród symboli i następnie powiększ go w taki sam sposób, jak zmieniasz rozmiar czcionki. Tekst pozostanie na swoim miejscu.
[attachment=9490:ankieta.JPG]
[/quote]

naekana
komentarz
komentarz

Rzeczywiście ten symbol jest jakiś kapryśny :D Zrób tak, wejdź w główny przycisk pakietu Office->Opcje programu Word->zaznacz "Pokaż kartę Deweloper na Wstążce"->Ok i na karcie Deweloper naciśnij ostatni przycisk w grupie Formanty. Tam masz elementy formularzy ze starszych wersji Worda, wybierz "pole wyboru". Możesz dowolnie zmieniać mu rozmiar, a ono będzie stale równo z tekstem. Niestety nie da się go wypośrodkować względem tekstu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.