x-kom hosting

Laptop Acer Aspire 3690 (ialmrnt5)

sebik14
utworzono
utworzono

Witam mam problem ze sterownikami wyskakuje mi błąd ekrany gry włączam grę

ialmrnt5

,coś z tym plikiem ale nie mogę znaleźć nowych sterowników.

PS:Przeinstalowywałem sterowniki.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

ee lol jakby to było po polsku napisane to moze bym coś z tego zrozumiał a tak to nie wiem o co ci ho :/

Gość
komentarz
komentarz

Hmm... Zaraz poszukam... To są stery ekranu?

sebik14
komentarz
komentarz

Odpalam grę i wyskakuje Błąd Ekranu,problem ze sterownikiem ialmrnt5,przeinstalowałem stery i dupa a nowych nie moge znaleźć.Karta graficzna to Mobile Intel® 9456M Expres Chipset Family.

Hmm... Zaraz poszukam... To są stery ekranu?

Nie to jest plik ze sterów uszkodzony,pisze mi tak w komunikacie.

Gość
komentarz
komentarz

Zadzwon do producenta i zapytaj skąd możesz sciagnąc jakies inne stery, bo nie możęsz ich znaleść (ja tez...). Oni powinni Ci pomóc....

sebik14
komentarz
komentarz

Ja jestem w Irlandii nie za bardzo mam jak,nie ma innego sposobu,jak szukałeś na google to tam nic nie ma 2 dni szukałem.

Nie wiem co zrobić.:(

Pozdrawiam

Luki skajpłotek
komentarz
komentarz

taka rada na następny raz kup se GF lob ATI :P heh lol

sebik14
komentarz
komentarz

To nie mój laptop,ale muszę się na nim przemęczyć do piątku i nie mogę na nim grać,tragedia.To nic nie da sie zrobić????

PS:Ja mam DELLa.

Przemek
komentarz
komentarz

W jaka gre chcesz zagrac ?

sebik14
komentarz
komentarz

18 Wheels of Steel : Pedal to the Metal i 18 Wheels of Steel : Haulin.Kolego a czego pytasz???? ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Chcialem wiedziec czy nie chcesz pograc czasami w jakiegos Gothica III ;)

sebik14
komentarz
komentarz

Już 3 dni nie mogę nic uruchomić :(:(Może ty cos pomożesz przeczytaj na pierwszej stronie posty.

marcus88
komentarz
komentarz

a czy kiedykolwiek udalo ci sie wczesniej na tym kompie jakas gre odpalić? znajomy kupil sobie nowa jednostke za 3tyz zl ale ze ma 10lat i w sklepie wcisneli mu wlasnie zintegrowanego intela to sobie w nic nie pogral dopuki nie dokupil za 400zl "normalnej" karty graficznej tak ze jak uda ci sie jakas gre wymagajaca directx odpalic na tym laptopie to respect

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.