x-kom hosting

Litości - Microsoft Kernel coś tam...

Zabolina
utworzono
utworzono

No to macie do czynienia z kompletnym laikiem. Laiczką. Bo jestem baba:) I 'czyscilam' dysk. Wywaliłam jakieś pliki dźwiękowe. Szukam gdzie popadnie, ale uparcie pojawia się komunikat, że mam wsadzić płytkę Windowsa. Tylko... że ja jej nie mam, bo jest u kolegi, który właśnie bawi się w Chorwacji. Pomocy, bo na dodatek to nie mój kompuiter (mój - żeby było lepiej - jest w serwisie).

radson
komentarz
komentarz

a masz karte graficzna?? jesli nie to jaka plyta glowna??

Zabolina
komentarz
komentarz

noooo mam kartę graficzną, a co to ma do rzeczy? o.O a płyta główna o rany... nie mam bladego pojęcia. Musze coś tylko zrobić z tymi plikami, których nie ma, bo mi matka nogi z pupska powyrywa.

radson
komentarz
komentarz

nie graficzna lecz dzwiekowa :D pomylilem sie :P jeszcze spie...

[ Dodano: 2007-07-19, 08:19 ]

zainstaluj program everest home i napisz jaka masz plyte gowna badz jesli jest karte dzwiekowa...

Tu masz link do tego programu http://www.instalki.pl/programy/download/t...ome_Edition.php

edit; zaspane literowki

Zabolina
komentarz
komentarz

tak myslalam:) no wlasnie z tą kartą to były jakieś czary, bo tata sweeego czasu (ten komp był wieki temu mój), bo ona byla z jakims skomplikowanym programem do miksowania muzyki, ja chcialam ten program w cholere wywalic no i sterowniki tez sie poszly czesac. potrzebuje jakichkolwiek. byyle dzwiek byl>.<

radson
komentarz
komentarz

ftp://209.216.61.149/pc/audio/WDM_A400.exe

zainstaluj to moze bedzie dzialac

Zabolina
komentarz
komentarz

Dzięki za linka, a więc już Ci mówię: płyta Amptron PII-3726(M)T, a karta Yamaha DS-XG (XG Works był programem do miksowania, ktory chcialam usunąc)

radson
komentarz
komentarz

http://pliki.gery.pl/2950,69,6.html

Tu masz sterowniki do swojej karty dziwekowej :D

Zabolina
komentarz
komentarz

Ojjj i znowu mamy problem! Zainstalowalam ten 1 link, zrestartowalam kompa i... i zniknelo to cos w menedzerze urzadzen, przy czym byl problem ze sterownikiem! w ogole nie ma tego podpunktu! I nie moge otworzyc regulacji glosnosci!

sterowniki do mopjej karty sa juz na dysku, natomiast wyswietla sie, ze to nie jest plik jakis Win32. Utknelam.

radson
komentarz
komentarz

odinstaluj ten pierwszy link co podalem a dokladnie ftp://209.216.61.149/pc/audio/WDM_A400.exe

Zabolina
komentarz
komentarz

odinstalowane. nie ma tego podpunkciku a na drajwer pojawia sie znow ten sam komunikat, ze to nie jest prawidlowa aplikacja.

[ Dodano: 2007-07-19, 09:38 ]

Pomocyyy :( zainstalowalam jeszcze inna wersje kodeka i pokazuje ze nie znaleziono drivera. =(((

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.