x-kom hosting

Komputer bardzo wolno chodzi format nie pomaga.Co to może być?, Dziwne Zachowanie Komputera

Jowisz
utworzono
utworzono

Tak więc zacznijmy od początku mój drugi komputer ma już troszkę lat po zmianie na nowy chyba jakoś w Listopadzie odstawiłem ten starszy i stał sobie tak przez ok miesiąc do kupna monitora do nowego komputera. Ok jest grudzień podłączyłem wszystko jak należy i od razu okazało się że muszę z formatować po formacie komputer chodził jak zawsze ale już po 5 dniach zaczął chodzić bardzo wolno próbowałem programów ComboFix oraz CCleaner oczywiście nic nie pomogło to znowu sformatowałem ale to nic nie dało po zainstalowaniu wszystkich sterowników i po następnym włączeniu znowu chodził wolno, próbowałem wgrać różne wersje windowsa przerobione i nie to nic nie dawało. A tu jaki mam sprzęcik

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional
Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Płyta główna:
Typ procesora Intel Celeron, 1700 MHz (17 x 100)
Nazwa płyty głównej Intel$P4I6G takie coś wyczytałem
Mikroukład płyty głównej Intel Springdale-G i865G
Pamięć fizyczna 768 MB (PC3200 DDR SDRAM)
Typ BIOS'u AMI (05/16/06)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Ekran:
Karta wideo NVIDIA GeForce 7300 GT (512 MB)
Monitor Samsung SyncMaster 788DF/793DF(X)/793MB [17" CRT] (H9LX931809)

Multimedia:
Karta dźwiękowa C-Media CMI8738/C3DX Audio Device

Magazyn:
Kontroler IDE Intel® 82801EB Ultra ATA Storage Controllers
Kontroler SCSI/RAID AT3VXLC3 IDE Controller
Napęd dyskietek Stacja dyskietek
Dysk fizyczny WDC WD800BB-00JHA0 (74 GB, IDE)
Napęd dysków optycznych BQLKFQT DEZ0H2349 SCSI CdRom Device
Napęd dysków optycznych HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H22L
Napęd dysków optycznych LITE-ON COMBO SOHC-5232K (DVD:16x, CD:52x/32x/52x DVD-ROM/CD-RW)
Zasilacz:(Jak dobrze doczytałem to chyba 450 W) mogę załączyć fotkę w razie potrzeby tej naklejki.

Co może się psuć na początku myślałem o Procku później od Dysku Twardym?
Komputer ma być używany głównie do internetu i nie kiedy do starszych gier takich jak GTA SA więc nie potrzeba mi tam nie wiadomo czego wymieniać byle szybciej chodził i dalo się nie kiedy w coś pograć i normalnie przeglądać internet od razu zaznaczam że mój budżet jest nie duży.Pomogliście mi w zakupie komputera myślę że teraz też coś poradzicie z góry dzięki.Pozdrawiam Jowiszek

raazor90
komentarz
komentarz

Podaj temperatury podzespołów, sprawdź też dysk programem hd tune a najlepiej daj screena z zakładki health znajdującej się w owym programie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.