x-kom hosting

[Rozwiązany]Filmy i gry - przycinają

mastus
utworzono
utworzono (edytowane)

Wszystkie sterowniki i kodeki mam zainstalowane.
Problem polega na tym, że gdy oglądam film to co jakiś czas przeskakuje film i urywa mniej niż sekundę dźwięku i filmu, to samo dotyczy gier. Nie wiem jak naprawić ten problem więc proszę o pomoc tutaj.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Piotrekx
komentarz
komentarz

wyglada na zbyt duze zuzycie ramu, zobacz jak ti wyglada w menadzeze zadan:) sproboj moze innego programu. Napisz jaki masz sprzet, i jakiego programu uzywasz oraz w jakim formacie i rozdzielczosci ogladasz filmy

mastus
komentarz
komentarz (edytowane)

Ramem nie jest to spowodowane.
Pentium 4 2.8ghz
2gb ram ddr2 553
Ati x1300pro 256mb
plyta glowna asus p5pl2

Wczesniej tak nie bylo, po formacie mam ten kłopot.
Filmy oglądam bestplayer,media player classic i windows media player. Wszystkimi próbowałem zawsze to samo.

Piotrekx
komentarz
komentarz

ffdshow moze cos na to poradzi... wiem ze instalowałes kodeki, ale ta paczka nie zaszkodzi

mastus
komentarz
komentarz

Też mam ffdshow :)
Ale kodeki to raczej do gier nic nie zdziałają ? A to jest i w filmach i grach.

Piotrekx
komentarz
komentarz (edytowane)

no to pozostaja tylko sterowniki. Innej opcji odpowiadajacej za obraz nie ma. albo ja sie nie znam;p

mastus
komentarz
komentarz (edytowane)

To jeśli posiadasz lub ktoś inny najnowsze sterowniki do karty graficznej Ati x1300 pro 256mb i do płyty głównej asus P5PL2 to bardzo poproszę o linki.

marek_ziomek
komentarz
komentarz

Sterowniki do Radeona:
[url="http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.7&lang=Polish"]KLIK[/url]

Sterowniki do płyty głównej:
[url="http://asus.com.pl/product.aspx?P_ID=HPEy5xU6Uj31iLoX&content=download"]klik[/url]

mastus
komentarz
komentarz

OK, problem rozwiązany. Wystarczyły nowe sterowniki do karty graficznej :). Dzięki wszystkim za pomoc :).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.