x-kom hosting

zareklamowanie swojego forum

marcin9
utworzono
utworzono

witam;) mam pytanko;p jak zareklamowac swoje forum? zeby czesciej bylo odwiedzane? tematyka gry. macie jakies pomysly oprocz bannera i buttona??

zeby wlasnie uzytkownicy trafiali do mnie??

Gość
komentarz
komentarz

Co to za forum ? Pokaż.
Treść jest ważna, pozycja w googlach, wygląd musi pasować itp.
Możesz na forum dać link do swojego forum, aby ludzie wchodzili, wymiana bannerów.

marcin9
komentarz
komentarz

forum mam 3 tyg;) powoli powoli.
www.forum.avp.cba.pl

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie najgorzej, darmowy hosting to reklamy, więc trzeba by to zmienić, tak samo domenę, łatwiej zapamiętać www.forum.avp.pl niż z tym CBA.

Po drugie tło na forum, wszędzie czarno.


"Top Secret
Tajny dział dla moderatorów, w sprawie problemów na forum."
Ukryj ten dział.

Edytowane przez Szymciosek
marcin9
komentarz
komentarz

yzn ma pasa ten dzial;p wiesz no musze wykupic. chcem taka domene
www.aliensvspredator.pl
nie wiem ile takie cos bedzie kosztowac;)

Gość
komentarz
komentarz

Niestety już zajęta.

https://www.ovh.pl/produkty/domeny.xml
Wpisujesz domenę i klikasz zamów, wyświetli się czy wolna czy zajęta.

marcin9
komentarz
komentarz

rzeczywiscie;p hmmm szkoda troche;p to jakas platna. oplaty ile wynosza za zmiane domeny?

MarekM25
komentarz
komentarz

http://www.ovh.pl/produkty/cennik_domen.xml tutaj masz cennik

marcin9
komentarz
komentarz

jesli chodzi o 'pl' na rok mam za 10 zl a potem co rok place 45zl??

MarekM25
komentarz
komentarz

No tak;) OVH chyba najtaniej ma

marcin9
komentarz
komentarz

ahaaa;) hmmm a takie pytanko jeszcze co do forum. to od serwera 'cba' zalezy grafika forum, tzn naglowka? ponoc przy lepszej grafice forum bedzie sie tnac.. prawda?

Gość
komentarz
komentarz

Pomyliło Ci się, nagłówek u Ciebie to ten obrazek z napisem Alien Vs Predator, natomiast to nad tym to właśnie reklama od CBA.
Grafika, nie, gdybyś miał dużo Flasha wymagającego, np takiego który się cały czas powtarza, tzn ma akcje OnEnterFrame(wywołanie akcji w każdej klatce) to wtedy może się mulić.

MarekM25
komentarz
komentarz

Jeżeli nawalisz wiele niepotrzebnych bajerków to tak, ale jak zrobisz dobrą grafikę to powinno dobrze działać:P

marcin9
komentarz
komentarz

wlasnie mam obrazek z dobra grafika , no ale n grafice sie zbytnio nie znam;) a zdaloby sie poprawic naglowek;p hmm

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.