x-kom hosting

ten haker porypany

matikafara
utworzono
utworzono

Temat: "PORYPANY HAKER"

cześć ostatnio dwa tygodnie temu pewien haker włamał mi sie na komputer wiem zew to ktoś z tego forum bo powiedziałze nick ma koko przedstawił sie jako dziewczyna wysłąła mi swoje fotki na email o nazwie FOTKI,EXE wiec odebrałem coś mi sie zaczrło instalować zreszetowałem kompa i pisało TEN KOMPUTER ZOSTAł SHAKOWANY PRZEZ HAKERA ale jeszcze działał póxniej wykasowałem tego zioma i napisał mi na mój drugi gg nie wiem skąd moze wy wiecie :) i przedstawił sie jako dziewczyna nie nabrałem sie i pytałem sie dlaczego to zrobiłeś a on tak sobie i powiedziałąem gadaj jak to naprawic wiec mówiłkazał wejśac na dysk C/WINDOWS/SYSTEM32(coś takiego nie pamietam dokładnie) i jakiś plik tam był i powiedziałzebym go usunoł to bedzie wpozo i jak sie uruchomił komputer i pisało zapraszam to wylogiwał sie i wyłanczam sie komp przed shakowaniem nie miałem firewalla ale miałem avasta i nie pokazał mi sie komunikat ze został atatak zablokowany dlaczego?

Exploit attack

from 83.21.156.119:135

04.07.2007 09:08:24 DCOM Exploit attack

from 83.21.123.70:135

co to jest nie było to przed shakowaniem ale miałem avasta powiecie jak najszybciej

Denny Dog
komentarz
komentarz

Jeśli to coś Ci da, to on/a jest ze Szczecina :) I mieszka na ulicy Księdza Stanisława Kujota (na rogu) :) Tyle dało się z IP zdobyć informacji :D Jak chcesz to jedziesz do niej/go i ... Wiesz co robić :D weź jakiś pręt metalowy czy cuś :D Joke xD

olej3232
komentarz
komentarz

Jak można otworzyć plik z meila od obcej osoby w dodatku fotki.exe Podziwiam za odwagę/głupotę!

neuro
komentarz
komentarz

A ja się zastanawiam : jak można w 3 postach zdobyć 10 ostrzeżeń ?

Pan matikafara jest bardzo zdolny :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.