x-kom hosting

Komp mi pika :/

magda2008
utworzono
utworzono

Witam.Od kilku dni przy wlaczaniu i zamykaniu systemu pika mi komputer...jak budzik...krotkie pikniecia.Nie znam sie na tym.Maz juz nakrzyczal na nasza coreczke,ze cos zepsula:/ Wydaje mi sie,ze to moze jakies zwarcie,ale szczerze mowiac nie mam pojecia.Czy ktos mnie oswieci??:)Dodam,ze mamy remont mieszkania,wiec brak kasy na jakies gruntowne naprawy..

raazor90
komentarz
komentarz

Jakiego charakteru są te piknięcia? (krótkie/długie) Poza tym wszystko działa sprawnie? Trochę więcej informacji prosimy ;)

Podaj pełną konfigurację komputera wraz z marką i mocą zailacza...

Piotrekx
komentarz
komentarz

takie pikniecia sa normalne:) jesli komputer funkcjonuje tak jak zawsze to nie ma sie co obawiac:) jesli cos sie dzieje z komputerem nie tak, te dzieki informuja o błedzie w sprzecie:) ile jest długich i krotkich pikniec i w jakiej kolejnosci? jaka płyta głowna?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.