x-kom hosting

[Rozwiazany]wirus w wiadomości "invitation"

naekana
utworzono
utworzono

Otrzymałam następującego maila:

Witam!>> Temat: ważne W najbliższych dniach musicie uważać>> i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation",>> niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus,który>> "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy.>> Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się>> na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić>> tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać>> i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną>> "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.>> Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN,>> zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej>> niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się.>> Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc'Afee>> i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania.>> Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero">> na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.>> Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do>> przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj,>> jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.>> Nie kasuj tego. Wyślij to wszystkim których masz na liście.>>>>>> Z pozdrowieniem>> Krzysztof kkwinta@tempoprint.pl

I teraz pytanie - czy ktoś kiedykolwiek słyszał o takim wirze? Mi to wygląda na jakiś diabelski łańcuszek, ale mogę się mylić...

Dziniu
komentarz
komentarz
Otrzymałam następującego maila:
Witam!>> Temat: ważne W najbliższych dniach musicie uważać>> i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation",>> niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus,który>> "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy.>> Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się>> na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić>> tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać>> i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną>> "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.>> Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN,>> zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej>> niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się.>> Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc'Afee>> i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania.>> Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero">> na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.>> Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do>> przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj,>> jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.>> Nie kasuj tego. Wyślij to wszystkim których masz na liście.>>>>>> Z pozdrowieniem>> Krzysztof kkwinta@tempoprint.pl

I teraz pytanie - czy ktoś kiedykolwiek słyszał o takim wirze? Mi to wygląda na jakiś diabelski łańcuszek, ale mogę się mylić...

masz rację to łańcuszki ja też dostałem podobną wiadomosc

podaje sie za Karoline Tate która ma 14 lat Jego program niszczy caly dysk twardy.TO NIE JEST ZART.Wyslij to jak najszybciej do wszystkich których masz na liscie i nie tylko

WAZNE KOLEJNY WIRUS

NIE KASUJ TEGO PRZECZYTAJ UWAZNIE...

Ktos rozsyla mily wygaszacz ekranu- TH - superman.zip.

Jesli go rozpakujecie w swoim komputerze,

to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony,

a ten ktos uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez

Internet. Nie rozpakowujcie w zadnym wypadku tego wygaszacza

ekranu! O ile wiadomo, wirus zostal puszczony w obieg

od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj

rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w

c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam

przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane

przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej

informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy

maja dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyslijcie

te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogl zostac

zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na

liscie znajomych GG i innych przyjaciol

Z powazaniem,

InterLAN

Marek Sieradzinski

CatchMe
komentarz
komentarz

Nie ma się czego bać... kolejna bujda :)

olej3232
komentarz
komentarz

Ludziom się nudzi i wysyłają takie rzeczy, a naiwni przesyłają dalej denerwując innych!

Na dzień dzisiejszy chyba każdy operator skrzynek meilowych oferuje ochronę antywirusową, więc meil ze znanym wirusem i tak nie dojdzie!

CatchMe
komentarz
komentarz
więc meil ze znanym wirusem i tak nie dojdzie!
- dojdzie.

Pamiętaj pierw jest tworzony wirus a następnie szczepionka. Przez ten czas zanim zostanie lekarstwo wymyślone, szkodnik buszuje po sieci bezkarnie.

olej3232
komentarz
komentarz

Czytaj uważnie. :) Napisałem że "ze znanym wirusem"

CatchMe
komentarz
komentarz

:lol: ... znany wirus... co to ma być? Nie ma znanych lub nie. Wszystkie są szkodliwe i nie ważne jest to czy jest bardziej mowa o nim w sieci. Bezsensownie to napisałeś... :|

olej3232
komentarz
komentarz

Miałem na myśli wirusa który widnieje w bazach wirusów programów antywirusowych! (chyba jeszcze bardziej na kręciłem) W każdym razie chodzi nam o to samo więc chyba koniec tematu! Meil jest nie groźny więc nie ma się czego obawiać!

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.