x-kom hosting

Nowy komputer sie nie uruchamia.

typhoon
utworzono
utworzono

Witam, dziś stałem sie szczesliwym posiadaczem nowego kompa. Niestety, po złożeniu go w kupe komputer nie dziala.
Uruchamiają się wiatraczki, naped sie włącza, dysk chodzi ale monitor jest czarny, tak jakby byl wylaczony(pomaraczowa lapka).. nic nie pika.

Kupiłem:
MD Phenom II X2 550
OCZ 2GB 1600MHz CL8
BeQuiet PurePower L7 530W
ASUS M4A785TD-v EVO
karty graficzniej nie mam, chciałem używać zintegrowanej. Co się mogło stać, dostałem uszkodzoną płyte?

sklep to esc.pl

POMOCY!!

raazor90
komentarz
komentarz

Nie wydaje mi się żeby płyta była uszkodzona, sprawdź czy wszystko jest prawidłowo powpinane... Sprawdź połączenie pomiędzy jednostką a monitorem

typhoon
komentarz
komentarz

Połączenie monitora sprawdzałem kilkukrotnie. Procka wypinałem i wpinałem jeszcze raz. Pamieci ram sprawdzałem w każdym slocie.

Nudziaż
komentarz
komentarz

a byłeś uziemiony przy składaniu kompa?

b.mazur
komentarz
komentarz

A przy wyciąganiu i wkładaniu procesora nałożyłeś pastę termo-przewodzącą na procesor?

lenin4
komentarz
komentarz

Podłączyłeś wszystkie złącza do płyty głównej? Mi tak się działo gdy nie podłączyłem cztero pinowego złącza do płyty głównej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.